Stovykloje „Pažinkime vieni kitus”

Štai ir įvyko ilgai laukta vasara ir draugyste alsuojanti stovykla „Pažinkime vieni kitus“. Džiaugiamės kartu subūrę patikimą komandą, kuri visos stovyklos metu rūpinosi, kad kiekvieno vaiko veide švytėtų šypsena.

Visos praleistos dienos buvo įsimintos ir pilnos veiklos: čia vaikai žygiavo šiaurietiško ėjimo lazdomis, treniravosi sveikos mankštos judesio elementus, važinėjo „Trikke“ triračiais, žaidė stalo žaidimus, aplankė Pajiešmenius, gaivinosi tyrame upės vandenyje, juk kaip gi vasara be maudynių! Stovyklą aplankė ir savo gyvenimo istoriją papasakojo argentinietis vienuolis Pumpėnų kunigas Domingo Avellaneda.

Vienu didžiausiu stovyklos renginiu tapo fizinio aktyvumo renginys su negalią turinčiais dalyviais „Mes visi tokie patys!”. Jame vaikai išmėgino triračius, susipažino su judesio treniruokliu „Eik“, žaidė Bocc`ą žaidimą, išmėgino parasparnio imituoklį, piešė fraktalus.

Renginyje išvydo pakrančių apsaugos pasienio rinktinės specialiąsias priemones bei kinologų su Berno zenenhund veislės šunimis pasirodymą, klausėsi melodingojo Pajiešmenių vaikų pučiamųjų orkestro „Tibi-dibi-dach“. Vaikų akiračio plėtimui vyko edukacinės programos: asmens higiena, „Forumo teatras“, virtualus grybavimas, burlaivio valdymas radijo bangomis, supažindinimas su policininkų, krašto apsaugos savanorių bei gaisrininkų profesija. „Dialogas tamsoje“ panardino vaikus į neregio pasaulį. Užsiėmimų metu vaikai galėjo pasijusti neregiais ir sudalyvauti daiktų bei produktų atpažinimo pagal pojūčius ir kvapus rungtyse, sužaisti “aklą” krepšinį, susipažinti su brailio raštu, sudalyvauti “orientaciniame” žaidime su neregio lazdele.

„Brolių medus“ supažindino vaikus su gydomosiomis medaus savybėmis. Vaikai sužinojo daug įdomybių iš bičių gyvenimo, užsiėmimo metu turėjo galimybę susisukti natūralaus bičių vaško žvakeles. Tradiciškai stovyklą aplankė ir vaikus pavaišino ledais Pasvalio motociklininkai „Brother`s Power“. Viską vainikavo stovyklos uždarymo ceremonija, kurioje mažieji naujiesiems draugams žadėjo susitikti čia dar ne kartą.

Esame dėkingi savanoriams: Alinai Norvilienei, Gintautui – Albertui Krištopaičiui, Irmai Bartusevičienei už visapusišką pagalbą ir puikią nuotaiką!:) Bei jauniesiems padėjėjams Urtei Prakapaitei ir Auriui Dobilui už pagalbą organizuojant stovyklos veiklas.

Didelis ačiū visiems prisidėjusiems prie sėkmingo stovyklos organizavimo bei joje dalyvavusiems: partneriams Pasvalio r. savivaldybės administracijai, Vilmai Jankevičienei ir Pasvalio r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui, Raubonių sodybai “Tatulos vingiai”, Sigitai ir Remigijui Kvedarauskams, Gintarei Meškienei ir Pasvalio policijos komisariatui. Dėkojame rėmėjams: UAB”Algstata”, UAB”Svalex”, A.Maračinsko ūkiui, A.Morkūno ūkiui, UAB”Maisto bankas”. Dėkojame LR Vidaus reikalų ministerijai už palaikymą, dovanėles ir skanų tortą. Stovykla “Pažinkime vieni kitus” – atvira visiems!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: