STT nuotr.

STT pareiškė įtarimus advokatui ir nekilnojamojo turto brokeriui

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl advokato ir nekilnojamojo turto brokerio galimai padarytų korupcinio pobūdžio nusikaltimų.

Visagine veikiančiam advokatui pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo ir piktnaudžiavimo, o nekilnojamojo turto brokeriui pareikšti įtarimai dėl papirkimo ir padėjimo piktnaudžiauti.

Įtariama, kad advokatas, būdamas teismo paskirtu skolininkų kuratoriumi, siekdamas asmeninės naudos sau ir brokeriui, organizuodavo skolininkų turto pardavimą taip, kad pirkėjai turtą faktiškai įsigydavo už didesnę nei dokumentuose nurodyta sumą. Kaip įtariama, iš pirkėjų gautą likusią neapskaitytą pinigų dalį advokatas su brokeriu pasidalindavo.

Už palankių sąlygų sudarymą turtui įsigyti, advokatas galimai susitarė su brokeriu iš jo priimti ir priėmė 3 000 Eur kyšį. Įtariama, kad faktiniams turto savininkams padaryta ne mažesnė kaip 11 000 Eur dydžio žala.

Abiem įtariamiesiems skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.

Šį ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: