Panevėžio apskrities VPK nuotr.

Sulaikytas vagystėmis iš BMW markės automobilių įtariamas panevėžietis

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosa-vybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė asmenį, kuris įtariamas vagystėmis iš BMW automobi-lių.

Sulaikytasis – policijai žinomas panevėžietis (g. 1996 m.). Jam pareikšti įtarimai dėl vagysčių iš 12-os BMW markės automobilių. Didžioji dalis vagysčių buvo įvykdytos šiais metais Panevėžio mieste. Už tokias nusikalstamas veikas gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Dėl šių nusikaltimų yra atliekamas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroras Paulius Jasiukaitis. Prokuroras kreipėsi į Panevėžio apylinkės teismo Pa-nevėžio rūmus, prašydamas įtariamajam skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą. Teis-mas patenkino prokuroro prašymą ir skyrė įtariamajam suėmimą dviems mėnesiams.

Pastaruoju metu padažnėjus tokio pobūdžio vagystėms, patariama automobiliuose įsirengti signali-zacijas, nepalikti jų atokiose vietose, laikyti garažuose, saugomose aikštelėse ar gerai apšviestuose kiemuose.

 

Vyriausias specialistas Tadas Martinaitis


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: