Sušilus orams – daugiau viešosios tvarkos pažeidimų

Kovo 10 d. į Panevėžio rajono Raguvos miestelio parduotuvę apsipirkti užsukęs vyriškis sutiko nedraugiškai nusiteikusių jaunuolių kompaniją. Trys vaikinai paprašė alkoholinių gėrimų ir cigarečių. Vyrui atsisakius jų duoti, kilo konfliktas. Vienas jaunuolių prieš vyrą pakėlė ranką.

Nukentėjusysis į Panevėžio apskrities policijos komisariato Panevėžio rajono komisariatą kreipėsi kovo 12-ąją. Policijos pareigūnai operatyviai reagavo į šį pareiškimą ir ėmėsi tirti įvykį. Pagelbėti aiškinant nusikaltimą sutiko aktyvios bendruomenės „Saugi kaimynystė“ nariai. Grupė, paremta policijos ir gyventojų glaudžiu bendravimu, puoselėja kaimynų artimus ir draugiškus santykius, stengiasi saugoti vienas kitą ir apsaugoti turtą. Raguvos bendruomenė, pasidalijusi informacija, apylinkės inspektoriui padėjo atskleisti incidento aplinkybes.

Pareigūnai dėkoja žmonėms, kurie neliko abejingi, nes jų geranoriškumas ir nuoširdus bendradarbiavimas padėjo kaltininką rasti itin greitai. Nusižengimu įtariamas jaunuolis, gimęs 1995 m., jau žinomas policijai, anksčiau teistas. Tiriant šį viešosios tvarkos pažeidimą, paaiškėjo, kad tas pats vaikinas iš chuliganiškų paskatų sulaužė bendrovės „Teo“ taksofono ragelį. Dėl nederamo elgesio jaunuolis gailisi, kaltę pripažįsta. Dėl viešosios tvarkos pažeidimų vaikinui pareikšti įtarimai pagal 284 str. („Viešosios rimties trikdymas“).

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariatas netoleruoja pavasarį suaktyvėjusių chuliganų, reaguoja į pažeidimus, ieško efektyvių kovos būdų. Siekdamas užtikrinti gyventojų saugumą, stiprina patruliavimą vietose, kur mėgsta rinktis neblaivūs asmenys, kyla kivirčų ar muštynių.

Policija kviečia visus žmones būti pilietiškus, bendradarbiauti su policijos pareigūnais ir drauge užkirsti kelią chuliganiškam elgesiui, mažinti nusikalstamumą ir kurti saugią aplinką.
Karolina Miganovičienė

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: