Susitikimas su Kęstučiu Marčiulynu – rašytoju, aktoriumi, vienuoliu

Spalio 21 d. (trečiadienį) 17 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys) – susitikimas su dzen vienuoliu, rašytoju Kęstučiu Marčiulynu (Bo Haeng), trečiojo papildyto jo knygos „Laiškai iš Drakono kalnų“ leidimo sutiktuvės.

Kęstutis Marčiulynas (g. 1961) – žurnalistas, Kauno pantomimos teatro aktorius ir režisierius. Pirmasis lietuvis, tapęs dzen vienuoliu, gavo vardą Bo Haeng, daugiau kaip 16 metų gyvena ir praktikuoja įvairiuose Pietų Korėjos vienuolynuose.

„Laiškai iš Drakono kalnų“, Kęstučio Marčiulyno Bo Haeng dvasinės patirties ir išgyvenimų knyga, išleista jau trečią kartą, papildyta naujais laiškais. „Negaliu pasakyti, kad tai aš parašiau, kažkas kitas tuo metu rašo tai tikrai, tik nežinau, kas… Skaitydamas šią knygą, visada manau, kad ji tikrai neblogai parašyta… BET KAS JĄ PARAŠĖ?“ – Kęstutis Marčiulynas Bo Haeng.

Ši knyga – dvasinė mokykla ieškantiems savojo kelio, depresuojantiems, pavargusiems nuo kasdienybės. Autoriaus nuoširdus apnuogintas pasakojimas apie save ir savo kelią sujaudina iki širdies gelmių. Galima pulti į neviltį, bet svarbiausia žmogaus kelyje – pasikelti. Viso to moko ši knyga. Ne vienam ji tapo dvasiniu vadovu. Kiti ją skaito vien todėl, kad sužinotų apie vienuolių kelią ir dvasinę praktiką. Tai knyga, kuri įkvepia ir pakelia.

Kviečiame į renginį!

Vilija Stokienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: