Sustabdyta Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Panevėžio skyriaus veikla

Ketvirtadienį Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjungos tarybos posėdyje nuspręsta sustabdyti partijos Panevėžio skyriaus veiklą. Iš 36 Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos Tarybos narių 25 balsavo už Panevėžio skyriaus veiklos sustabdymą. 11 susilaikė.

„Visų iki vieno skyriaus narių narystė partijoje sustabdoma. Išsiaiškinsime kas ir kokiu būdu, bei iš kur atėjo į partiją, ir tik po to narystė bus atstatoma“, – sakė partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Lietuvos Valstiečių ir žaliųjų sąjungos taryba tokį sprendimą priėmė gavę Seimo nario Povilo Urbšio informaciją apie skyriaus narį Mantą Leliuką.

„Su tokiu žmogumi kaip Mantas Leliukas ir jo reputacija partija negali taikstytis. Jei Gema Umbrasienė jį protegavo ir apsiėmė ginti, tai mes užsimerkti ir nieko nematyti negalime. Mes ilgai nesupratome, kas darosi Panevėžyje ir tik susitikę su Povilu Urbšiu supratome, kad su tokiu žmogumi kaip M.Leliukas ir su tokia jo reputacija mums nepakeliui ir jo tarp mūsų negalėjo būti. Jei jį proteguoja G.Umbrasienė atsakomybę turi prisiimti ir ji“, – be jokių dviprasmybių „Ainai“ aiškino R.Karbauskis.

Partijos pirmininkas labai stebėjosi, kad pareiškus nepasitikėjimą kolegoms, stengiamasi iš paskutiniųjų išsilaikyti organizacijoje. „Visur priimta, kad žmogus, kuriam pareiškiamas nepasitikėjimas, jis pats atsistatydina iš pareigų ar sustabdo savo narystę. Čia matome atvirkštinius veiksmus, todėl viską privalėsime išsiaiškinti“, – sakė R.Karbauskis.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: