J. Vaičikonio nuotr.

Šv. Valentino dienai – koncertas „Viskas meilei”

Šv. Valentino dienai skirtame koncerte vasario 14 d. Panevėžio muzikiniame teatre skambės gražiausios dainos, arijos ir duetai, dedikuoti meilei. Jas kartu su charizmatiškuoju orkestru „Garsas“ atliks solistai Laima Česlauskaitė ir Edgaras Davidovičius.

M. Sviridovaitės nuotr.

„Nesuklysime sakydami, kad meilės jausmas inspiravo daugelį nepamirštamų meno kūrinių, jo įkvėptas gimė ne vienas šimtmečius išlikęs šedevras. Programoje „Viskas meilei“ atrinkome labai skirtingus, tačiau vienas kitą papildančius ir plačią meilės jausmo sąvoką aprėpiančius ir atskleidžiančius kūrinius“ – sako orkestro „Garsas“ dirigentas Martynas Bražas.

Tenoras Edgaras Davidovičius – kylantis jaunosios kartos operos solistas, grupės „El Fuego“ narys, nuolat pasirodantis su įvairiais Lietuvos orkestrais koncertuose, dainuojantis Nacionaliniame operos ir baleto teatre, Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre ir kt.

Solistė Laima Česlauskaitė kuria vaidmenis Panevėžio muzikinio teatro spektakliuose, rengia kamerinės muzikos programas kartu su Panevėžio styginių kvartetu, kaip solistė pasirodo su Panevėžio muzikinio teatro orkestrais.

Šventinėje programoje kartu su Martyno Bražo diriguojamu orkestru solistai atliks arijas ir duetus iš G. Puccini, F. Leharo, J. Strauso operų ir operečių, taip pat – gražiausias E. di Capo, L. Denzos, E. Kanio, bei kitų kompozitorių dainas, įkvėptas nuostabaus jausmo – meilės.

 

P. Barkausko nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: