Šventes švenčiame garsiai – Maestro Juozo Miltinio dovana žiūrovams

Prieš 112 metų, rugsėjo 3-ąją, Dabikinėje pasaulį išvydo būsimasis teatro korifėjus, Maestro Juozas Miltinis. Fanatiškai su scena, kurioje per kelias valandas keičiasi žmonių pasauliai, likimai, jutimai ir mintys, savo gyvenimą susiejęs režisierius nepailsdamas kėlė dramos žodį gyventi.

Aktorystės menui, aktorių meistrystei bei scenai J. Miltinis skyrė didžiąją dalį savo dėmesio, tačiau niekuomet nenuleido žvilgsnio ir nuo vieno svarbiausių sudedamųjų elementų – reiklios ir visuomet atvira širdimi pasitinkančios publikos.

„Spektaklis įgauna tikrąją prasme ir tampa gyvu kūriniu tik žiūrovų akivaizdoje. Spektaklio gimimas ir mirtis vyksta žiūrovams dalyvaujant. Jie yra gyvybės akstinas ir veiksmo kontraforsai… Nė vienas spektaklis nėra kuriamas ateičiai, jis, be žiūrovų sąmonės, niekur kitur neužsifiksuoja, jis egzistuoja tik dabartyje“, – taip apie žiūrovų svarbą yra kalbėjęs pats Maestro.

Scenoje išgirstus žodžius, pamatytus judesius, šviesas, šmėkštelėjusias užuominas nesunku perkelti ir į gyvenimą už teatro sienų.

Jame patirta katarsio būsena, susitikimas su savo alter ego išgyvenimus transformuoja į sąmoningumą – leiskimės į pojūčių kelionę drauge!

Maestro gimtadienio proga visiems bilietams* į rugsėjo ir spalio mėnesį rodomus spektaklius visą rugsėjo 3-ąją taikysime 50 proc. nuolaidą. Paskubėkite pasinaudoti #MaestroDovana pasiūlymu!

*Bilietų skaičius ribotas.

Bilietus galite įsigyti teatro infocentre, BILIETAI.LT ir visose BILIETAI.LT prekybos vietose.

Juozo Miltinio dramos teatro inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: