TV3 nuotr.

Šventinė dovana žiūrovams – atsinaujina TV8 kanalas!

TV3 žiniasklaidos grupei priklausantis kanalas TV8 didžiąsias metų šventes pasitiks atsinaujinęs. Jau nuo gruodžio 24-osios kanalas pakeis savo įvaizdį, taps dar modernesnis ir pakvies skirti laiko sau!

2011 metais įkurtas TV8 kanalas jau rytoj pakeis savo įvaizdį ir šventes pasitiks šūkiu „Laikas sau“. Žiūrovai kviečiami šiuo įtemptu laikotarpiu nebeskubėti, pailsėti ir kartu su artimaisiais mėgautis naujomis ar jau pamėgtomis kanalo programomis.

„TV3 grupei įteiktas mylimiausio žiniasklaidos prekės ženklo Lietuvoje apdovanojimas įrodo, kad žmonės vertina mus internete, radijuje ir televizijoje. Todėl šiemet kryptingai judame savo prekės ženklų suvienodinimo link. Rudenį jau atnaujinome TV6 kanalą, o švenčių proga pasikeis ir jau 11 metų žiūrovus savo išskirtine, romantiška ir visai šeimai tinkančia programa pritraukiantis kanalas TV8, ypač mėgstamas moterų ir vaikų. Tą įrodo ir rezultatai – šiemet TV8 tapo labiausiai augusiu grupės kanalu, savo komercinę auditoriją padidinusiu penktadaliu. O savo nauju įvaizdžiu kanalas taps ir dar labiau atpažįstamas bei artimas visai grupei“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Be jau pamėgto serialo „Palikimas“ bei vaikams skirtos „Labanakt, vaikučiai“ animacijos, šventiniu laikotarpiu TV8 tinklelį užkariaus ir kalėdiniai „Rosamunde Pilcher“, „Inga Lindstrom“ bei „Hallmark“ kolekcijos filmai. O tiems, kuriems pritrūks idėjų, kaip namuose draugus bei artimuosius nustebinti švenčių proga, į pagalbą atskubės „Džeimio Oliverio vienos keptuvės stebuklai“ bei kiti populiarūs šou.

Vien per 2022 metus TV8 parodė 3300 valandų serialų, 1 500 valandų filmų, 1 000 valandų animacijos, daugybę įvairiausių laidų ir kitų programų. Iš viso kanalą šiemet pasiūrėjo daugiau nei 2,2 mln. žmonių.

Skirk laiko sau kartu su TV8 kanalu!

TV3 Grupė yra didžiausia žiniasklaidos grupė Baltijos regione. Lietuvoje jai priklauso televizijos kanalai TV3, TV6, TV8 ir TV3 Plus, naujienų portalas tv3.lt, nemokama internetinė vaizdo platforma TV3 Play, radijo stotis „Power Hit Radio“, internetinė radijo stotis „PWR Gold“, taip pat Lietuvoje veikianti skaitmeninė palydovinė televizija „Home3“, plačiausią sporto šakų pasirinkimą siūlantys kanalai „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“ ir „TV3 Sport Open“, populiariausių filmų kanalas „TV3 Film“ ir naujos kartos televizija „Go3“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: