Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Švietimo centras įgyvendino tarptautinį projektą

Panevėžyje vyksta tarptautinio projekto „Parama mokytojams, stiprinant problemų sprendimo kompetencijas mokymesi visą gyvenimą“ baigiamoji konferencija. Projektą įgyvendina suaugusiųjų švietime aktyviai veikiančios įvairių tipų organizacijos iš Lietuvos, Graikijos, Italijos, Belgijos ir Ispanijos. Lietuvoje šiuo projektu rūpinasi Panevėžio švietimo centras.

„Džiaugiuosi Panevėžio švietimo bendruomenės pasiekimais, įgyvendinamais įvairiais projektais. Pastarieji yra puikus keitimosi gerąja patirtimi šaltinis. Tikiu, kad šio projekto metu įgytos žinios bei gebėjimai bus pritaikyti kasdieniniame jūsų darbe, taip užtikrinant dar geresnę darbo kokybę“, – sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas Lauras Jagminas.

Projekto metu buvo siekiama plėtoti suaugusiųjų švietėjų kompetencijas, teikti jiems metodinę paramą kuriant inovatyvias mokymosi programas ir priemones, remti švietimo ir mokymosi visą gyvenimą sistemų modernizavimą, akcentuojant įtraukiojo švietimo, mokymosi bendradarbiaujant svarbą.

Projekto metu buvo sukurta Support platforma, siūlanti įrankių bei metodų įvairovę, planuojant ir organizuojant mokymosi veiklas, sukurtos metodikos, kurias mokytojai galės pasirinkti darbui su konkrečia besimokančiųjų suaugusiųjų grupe, atlikta suaugusiųjų švietėjų problemų sprendimo kompetencijų analizė apie esamą padėtį mokymosi visą gyvenimą paslaugas teikiančiose organizacijose ir kt.

Projektas įgyvendintas Europos Sąjungos lėšomis pagal „Erasmus+“ programą.

L. Jagminas (Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.)

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: