Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Tarp geriausių šalies eksporto įmonių – UAB „Bioenergy LT“

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija apdovanojo labiausiai prie šalies ūkio augimo ir eksporto rodiklių gerinimo pernai prisidėjusias įmones bei jų vadovus. Iškilmingame renginyje įteikti kasmečiai „Lietuvos eksporto prizo“, „Lietuvos metų verslininkės/vadovės“ bei „Darbo žvaigždžių“ apdovanojimai. Tradiciškai „Lietuvos eksporto prizas“ įteiktas 5 įmonėms iš skirtingų šalies regionų. Panevėžio regione metų eksportuotojos vardą pelnė didžiausia biotechnologijos įmonė Šiaurės Europoje UAB „Bioenergy LT“.

„Panevėžys tradiciškai žinomas stiprių pramonės kompetencijų miestas. Jau kelerius metus turime aiškią strateginę Pramonė 4.0 kryptį ir nuosekliai ja dirbame. Įmonei „Bioenergy LT“ įteiktas apdovanojimas yra dar vienas patvirtinimas, kad pasirinkome teisingą kelią. Sveikinu „Bioenergy LT“ su pelnytu apdovanojimu. Pernai džiaugėmės Jūsų plėtra, šiemet – šiuo svarbiu įvertinimu. Tegul jis taps akstinu Jums augti, stiprinti savo pozicijas ir tapti dar geriau visiems atpažįstamu savo srities lyderiu. Kuo didžiausios sėkmės įmonei ir visai jos komandai“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

UAB „Bioenergy LT“ yra biologinių preparatų žemės ūkiui gamintoja, sėkmingai veiklą Panevėžyje vykdanti nuo 2013 metų. Šiuolaikinius mokslinius tyrimus bendrovė atlieka naudodamasi kasmet atnaujinama modernia laboratorine įranga. Laboratorijos darbuotojai – mikrobiologai ir biotechnologai – patyrę savo srities specialistai, kompetenciją nuolat keliantys įvairiuose nacionaliniuose bei tarptautiniuose mokymuose, konferencijose, seminaruose. Sukauptos žinios yra pritaikomos mikroorganizmų savybių nustatymui ir įvertinimui, naujų produktų kūrimui ir analizei.

UAB „Bioenergy LT“ mokslinės laboratorijos darbuotojai atlieka biocheminius ir mikrobiologinius tyrimus: identifikuoja mikroorganizmus ir nustato jų skaičių mėginiuose,  atlieka išsamius biologinių produktų tyrimus biologiniuose produktuose esančių mikroorganizmų gyvybingumui nustatyti, atlieka mikroskopinę analizę, ruošia mikrobiologines mitybines terpes ir kt. Praėjusiais metais įmonė atvėrė beveik 1 mln. Eur vertės bioprocesų ir biokontrolės tyrimų laboratoriją. Jos eksportas 2022 m. išaugo net 87% palyginti su 2021 m. ir sudarė 3,7 mln. Eur.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: