Tarptautiniame studentų masažo čempionate – Panevėžio kolegijos studentui garbinga II-oji vieta!

Kovo 6 dieną Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedra organizavo tarptautinį studentų masažo čempionatą. Originaliame čempionate, kuris rengiamas jau ketvirtus metus, jėgas išbandė 12 būsimųjų kineziterapijos ir grožio specialistų, studijuojančių įvairiose Lietuvos kolegijose ir užsienio mokyklose.

Studentai savo gebėjimus turėjo pademonstruoti privalomojoje programoje, atlikdami klasikinį masažą ir laisvojoje, kurioje galėjo pristatyti pasirinktą techniką. Šioje programoje buvo galima išvysti akmenų, rožių terapijos, lomi lomi, taiči, ajurvedinį, bambukų, keturių rankų, havajietišką, tajų, shiatsu masažus.

Masažo čempionato organizatoriai tapti „modeliais“ ir išbandyti procedūras pakvietė 16–18 metų krepšininkų iš Kinijos komandą, kurie beveik du mėnesius treniravosi Lietuvoje. Sportininkai iš tolimos šalies intensyviai liejo prakaitą Lietuvos ir Kinijos krepšinio federacijų iniciatyva. Kinų vyriausiuoju treneriu tapo Lietuvos jaunių (U-18) rinktinės strategas Saulius Štombergas ir vyrų rinktinės fizinio rengimo treneris Sigitas Kavaliauskas.

Pergalė atiteko studentui iš Latvijos – geriausią masažo techniką pademonstravusiam Valery Knjazhev iš Daugpilio universiteto. Antra vietą užėmė Panevėžio kolegijos studentas Tadas Gustys, o trečiąją – Šarūnas Rimkus iš Kauno kolegijos.

Čempionato dalyviai apdovanoti vertais dėmesio rėmėjų prizais. Femina Bona meistrų akademija įsteigė prizą-mokymus. Laimėtojas dalyvaus trijų dienų osteopatijos technikų seminare kineziterapeutams ir masažuotojams, kurį ves lektorius iš Didžiosios Britanijos. SPA Vilnius įsteigė dviem dalyviams dviejų savaičių stažuotę Vilniuje apie klientų aptarnavimą, kokybės standartus. SPA bei grožio verslo konsultacinė įmonė „Ispado“ dviem dalyviams padovanojo mokymus už 200 eurų.

Nuotraukose Tadas Gustys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: