Teatras „Menas“ paminėjo veiklos 25-metį

Penktadienį Panevėžio teatras „Menas“ pakvietė panevėžiečius į teatro 25 -ojo jubiliejaus minėjimą. Ta proga žiūrovams pristatyta premjera Ž. B. Moljero „Miestelėnas bajoras“, režisierė M. Klimaitė. Šventiniame renginyje dalyvavo ir Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

„Šiam teatrui kuriantis buvau tuometinės miesto tarybos narys, vadovavau kultūros komisijai, todėl puikiai pamenu jo pradžią ir pirmuosius žingsnius. Pažiūrėkite, kas esate šiandien. Jūsų veikla, indėlis į miesto kultūrinį gyvenimą jau seniai išaugo jauno teatro marškinėlius. Jūs nesate vien teatras. Šiandien Jūs jau esate reiškinys. Dėkoju visiems, per šiuos 25-erius metus dirbusiems teatre. Dėkoju dabartiniam teatrui už tai, ką darote. Nesustokite augti, bet išlikite jauni. Linkiu visiems kuo didžiausios kūrybinės sėkmės“, – sveikindamas teatro vadovus ir kolektyvą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Teatras įsteigtas 1991 m. spalio 1 d. Steigėja – Panevėžio miesto savivaldybė. Teatro idėją subrandino ir įkūnijo režisierius Julius Dautartas ir dailininkas Kęstutis Vaičiulis. Įkurti teatrą inspiravo suvokimas, kad vienintelis būdas kažką radikaliai keisti – atsigręžti į jaunąją kartą. Pirmasis spektaklis parodytas 1991 m. gruodžio mėnesį. Per metus teatras parodo per 100 spektaklių.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: