Teatras „Menas” pristato premjerą „Musių valdovas”

Panevėžio teatars „Menas” informuoja, kad birželio 29 d. (P.), 19 val. pristato premjerą W. G. Golding  „Musių valdovas”, rež. M. Klimaitė. Spektaklis paaugliams nuo 12 metų. 

Tiesioginė transliacija internetu. Nuoroda bus paskelbta kelias dienas prieš spektaklį teatro „Menas” svetainėje: http://www.teatrasmenas.lt/repertuaras.php.

birželio 30 d. (Š.), 18 val. Premjera W. G. Golding  „Musių valdovas”, rež. M. Klimaitė. Spektaklis paaugliams nuo 12 metų. 9 Eur.

V. Goldingo romano „Musių valdovas“ motyvais.

„Musių valdovas“ tai žmoguje tūnančio žvėries alegorija – tai, kaip Jungas pasakytų „mūsų šešėlis“, ego, kuris gali būti ambicingas, jautrus, įžeidus, trokštantis galios ir dėl to žiaurus. Žvėris – tai destruktyvi jėga, kuri kaip bomba tiksi kiekviename iš mūsų, o sprogus, gali pakenkti ne tik aplinkiniams, bet ir mums patiems.

Visiems gerai žinomas Viliamo Gouldingo romanas „Musių valdovas“ spektaklyje virs paslaptingu žaidimu, kodiniu pavadinimu „musių valdovas“, kuris kiekvieną žaidžiantį išves iš komforto zonos, privers peržengti ribas ir atsakyti už savo pasirinkimus. Tai žaidimas, kurio galutinis tikslas – susitikimas su „žvėriu“.

Spektaklis kvies visus trumpam pamiršti, kad pasaulyje egzistuoja suaugusieji ir persikelti į klasikinę, visiems gerai pažįstamą vaikų žaidimų aikštelę ir taip pažvelgti į nusitovėjusį bendravimo modelį, taisykles ir agresiją vaikų akimis. Čia moralė kovoja su nedorove, racionalus protas su emocijomis, o atsakomybė – su asmeninės valdžios troškimu. Tai, kas nutinka su vaikais kieme, vyksta su kiekvienu iš mūsų, mus supančiose aplinkose, mūsų socialiniuose „kiemuose“.

Režisierė – Monika Klimaitė.
Inscenizacijos autorė – Monika Baranauskaitė.
Scenografė – Patricija Vytytė.
Kostiumų dailininkė – Izabelė Narečionytė.
Kompozitorius – Manuel Velazquez.

Vaidina: Povilas Adomaitis, Šarūnas Januškevičius, Izabelė Visockaitė, Justina Žiogaitė-Butkienė, Dovilė Klementjeva, Martynas Klementjevas, Aidas Jurgaitis.

Trukmė 1,30 val.
Spektaklis vaikams nuo 12 m. ir paaugliams.

Nuoroda į nemokamą, tiesioginę transliaciją bus paskelbta likus kelioms dienoms iki spektaklio premjeros.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: