Teatro „Menas“ jaunieji aktoriai kviečia į košmarą „Vilkas ir septyni ožiukai“ (foto)

„Seną pasakų namelį gaubia sutema, septyni maži ožiukai žaidžia su mama“ – taip prasideda graži, linksma ir pamokanti, jog lazda turi du galus, lietuvių liaudies pasaka „Vilkas ir septyni ožiukai“. Pasakoje, piktavalis vilkas, kuris tenkindamas savo įnorius, suėda nekaltus ožiukus, juos apgavęs. Bet vilkas nelieka nenubaustas – teisybė išaiškėja ir vilkas yra papjaunamas.

Argi nebaisu?

Panevėžio teatro „Menas“ jaunimo studija, kviečia visus panevėžiečius ir miesto svečius, jau šį šeštadienį (gegužės 30 d.), 18 valandą vyksiantį muzikinį, egzistencinį košmarą „Vilkas ir septyni ožiukai“. Spektaklio režisierė Dovilė Puskepalytė bei jaunieji aktoriai į seną pasaką pažiūrėjo pro pilkai juodus akinius – tuos pačius „akinius“ režisierė bei aktoriai uždėti bandys ir spektaklio žiūrovams. Ar šių laikų vilkas turi pasirinkimo galimybę? O gal į pasaką pažiūrėjus kitu kampu, galima suprasti, kad ji moko visai ko kito? Į šiuos klausimus atsakymus rasti padės jaunimo studijos aktoriai, jau šį šeštadienį, 18 val., Panevėžio teatre „Menas“, muzikiniame, egzistenciniame košmare „Vilkas ir septyni ožiukai“, rež. D.Puskepalytė.

Spektaklyje vaidina teatro jaunimo studijos aktoriai D.Vaitiekūnas, D.Breivė, E.Tamošiūnaitė, Ž.Baltrūnas, K.Nevardauskis, J.Čepukas, S.Šaumanaitė, P.Baltulytė, A.Zaveckaitė, T.Krikštaponis, K.Kaveika, T.Bilevičius.

Spektaklio šviesų dailininkas M. Ajauskas, muzikos autorius T.Bilevičius.

Įėjimas į košmarą NEMOKAMAS. Spektaklio (košmaro) cenzūra – N7.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: