Teatro mėnesio kūrėjai – vėl iš Juozo Miltinio gimnazijos

Matyt, tampa projekto „ Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS” tradicija, kad kovo mėnesį, kada minima Teatro diena, savo kūrybą pristato Juozo Miltinio gimnazijos mokiniai. Šįmet jų ypač daug. Kai kurie jau ne pirmąkart „lipa į tribūną”. Pastebime pastarųjų kūrybos brendimą, tematikos ir išraiškos priemonių gausėjimą, kalbos turtėjimą. O tai ypač džiugina.

Vieni autoriai patys parašė kelias mintis apie save, apie kitus vieną antrą sakinį parašė jų mokytojai. Bet daugiausiai apie jaunuosius kūrėjus kalba jų kūryba.

Dar tik trumpai priminsime apie patį projektą.

Visą informaciją galima paskaityti www.juozasurbsys.lt, literatų kūriniai  skelbiami portaluose www.paninfo.lt , www.aina:8888, radijo ,,Pulsas“ (96.6 kHz) specialioje laidoje vieši jaunieji autoriai, o to paties radijo svetainėje www.pulsas.lt galima paklausyti laidų ,,Nevėžis“ įrašų.

Primename, kad Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna ,,Nevėžis“ yra tęstinis projektas – NE KONKURSAS! – padedantis jauniesiems kūrėjams atsiskleisti. Metų pabaigoje bus leidžiamas ,,Jaunųjų kūrėjų almanachas NEVĖŽIS 2015“, kuriame, visai tikėtina, galite rasti išspausdintų savo eilių ar prozos gabaliukų. O ,,Sidabrinio Nevėžio“ skulptūrėlėmis (aut. Vytautas Tallat-Kelpša) bus apdovanoti išrinkti Metų jaunieji literatas ir dailininkas-iliustratorius.

Malonaus skaitymo!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: