Teatro mylėtojai vėl šluos bilietus į spektaklius

Jau kitą savaitę šalyje bus minima tarptautinė Teatro diena, o jos proga teatro mylėtojų laukia dovanos. Viena iš jų – penktus metus iš eilės šalyje rengiama akcija „Kviečiu tave į teatrą“. Akcijos organizatorių duomenimis, per vieną savaitę paskelbus akciją pardavimai į teatrą išauga iki 10 kartų. Pasinaudoti akcija ir įsigyti du bilietus už vieno kainą bus galima visą savaitę nuo kovo 23 iki 29 dienos.

„Ši akcija yra puiki proga pakviesti savo šeimos narį, seniai matytą draugą, klasioką ar simpatiją kartu turiningai praleisti laisvalaikį už prieinamą kainą. Siekiame, jog kuo daugiau žmonių galėtų pasinerti į ryškų ir spalvingą teatro pasaulį, todėl plečiame ir akcijos bilietų pardavimo infrastruktūrą – bilietus žiūrovai galės įsigyti ne tik per www.teatrai.lt portalą ir neseniai „Vagos“ knygynuose atsidariusias fizines bilietų pardavimo kasas, bet ir „Tiketa“ portale bei jos kasose“, – sako Teatrai.lt redaktorė Indrė Pavilonytė.

Praėjusiais metais akcijos metu žiūrovai įsigijo beveik 9 tūkst. bilietų į įvairius spektaklius ir akcijos dėka sutaupė daugiau nei 45 tūkst. eurų.

Teatro mylėtojai įsigyti du bilietus už vieno kainą kviečiami į daugiau kaip 100 spektaklių, tarp kurių LNDT premjera „Keletas pokalbių apie Kristų“, „Keistuolių teatro“ premjera „Atleisk jiems – jie nežino, ką daro“,„Trumpo metražo sapnai“, LVSO sezono pabaigos koncertas „C. Franck Oratorija „Palaiminimai“, taip pat visiems puikiai žinomi ir laukiami LNDT „Visuomenės priešas“, „Dėdė Vania“, „Idioteatro“ komedijos „Urvinis Žmogus“, „Menas“, „Keistuolių teatro“ spektakliai „Mano senelis buvo vyšnia“, „Škac, mirtie, visados škac…“, Klaipėdos dramos teatro 2-jų dalių drama „Sugrįžimas“ bei komedija „Girti“, „Laimingų žmonių“ spektaklis „Vietų nėra“, „Meno Forto“ Eimunto Nekrošiaus spektaklis „Idiotas“ ir daugelis kitų. Taip pat bilietai bus parduodami ir į pasaulio operos superžvaigždės Charles Castronovo solinį koncertą Kongresų rūmuose.

Spektakliai, į kuriuos bilietus galima įsigyti su specialia nuolaida, bus rodomi Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Utenoje, Panevėžyje, Druskininkuose ir Alytuje.

„Kviečiu tave į teatrą“ akcijoje dalyvauja Lietuvos Nacionalinis dramos teatras (LNDT), Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (LVSO), Nacionalinis Kauno dramos teatras (NKDT), „Keistuolių teatras“,„Idioteatras“, „Stalo teatras“, Vilniaus kamerinis teatras, Klaipėdos dramos teatro, Kauno mažasis teatras, Lietuvos rusų dramos teatras, Kauno valstybinė filharmonija ir kiti.

Spektaklių repertuaras pateikiamas portaluose www. teatrai.lt arba www.tiketa.lt.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: