Kristijono Bartoševičiaus teismas. ELTA / Dainius Labutis

Teismas dar kartą pratęsė laikiną nuosavybės teisės apribojimą Kristijonui Bartoševičiui

Panevėžio apygardos teismas lapkričio 23 d. pratęsė šešiems mėnesiams laikino nuosavybės teisės apribojimo terminą Kristijono Bartoševičiaus turimam turtui – piniginėms lėšoms, esančioms banke.

Teismas visiškai uždraudė Kristijonui Bartoševičiui šias lėšas valdyti, jomis naudotis ar disponuoti. Apribojimo terminas skaičiuojamas nuo lapkričio 24 dienos.

Laikiną nuosavybės teisės apribojimą K. Bartoševičiaus pinigams banke dar ikiteisminio tyrimo metu buvo skyrusi prokuratūra.

Bylai pasiekus teismą, rugpjūčio 23 d. Panevėžio apygardos teismas pratęsė trims mėnesiams kaltinamajam skirtą laikiną nuosavybės teisės apribojimą, nurodęs, kad taip yra siekiama užtikrinti galimą civilinių ieškinių byloje įvykdymą.

Lapkričio 23 d. pasibaigus trijų mėnesių terminui, teismas nusprendė apribojimo terminą pratęsti dar šešiems mėnesiams. Teismas konstatavo, kad nagrinėjamoje byloje jau yra pareikštas vienas civilinis ieškinys, yra pateikti dar dviejų nukentėjusiųjų ieškinio pareiškimai, dėl kurių priėmimo šiuo metu yra sprendžiama, todėl ši procesinė prievartos priemonė būtina siekiant galimų ieškinių įvykdymo.

Panevėžio apygardos teismo nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama Lietuvos apeliaciniam teismui.

Panevėžio apygardos teismo inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: