Pexels nuotr.

Teismas paskelbė nuosprendį Panevėžio medikams

Šiandien Panevėžio miesto apylinkės teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje panevėžiečiai gydytojai R. Pakšienė ir R. Pakšys buvo kaltinami tuo, kad Panevėžio miesto apylinkės teismui pateikė medicinines pažymas su tikrovės neatitinkančiais duomenimis apie jų sveikatą. Teismas R. Pakšienę išteisino kaip nepadariusią jai inkriminuojamų nusikalstamų veikų, o R. Pakšį pripažino kaltu dėl suklastoto dokumento panaudojimo ir skyrė jam 753 eurų baudą.

Bylos duomenimis, P. Pakšys, siekdamas pateisinti savo neatvykimus į iš anksto suplanuotus teismo posėdžius kitoje, 2011 metais jam iškeltoje baudžiamojoje byloje dėl piktnaudžiavimo, dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu bei draudžiamų biomedicininių tyrimų su žmogumi ar žmogaus embrionu, teismui pateikė nebegaliojančios redakcijos medicinines pažymas su tikrovės neatitinkančiais duomenimis apie savo ligą, nors jokia liga iš tikrųjų nesirgo.

Primename, kad 2015 m. kovo 31 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas atmetė R. Pakšio prašymą nutraukti jam 2011 metais iškeltą baudžiamąją bylą suėjus senaties terminui ir sustabdė šios bylos nagrinėjimą.

Paskelbus šios dienos nuosprendį ir jam įsiteisėjus, bus atnaujintas 2011 metais R. Pakšiui iškeltos baudžiamosios bylos dėl piktnaudžiavimo, dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu bei draudžiamų biomedicininių tyrimų su žmogumi ar žmogaus embrionu nagrinėjimas.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui, skundą paduodant nutartį priėmusiame teisme.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: