„Tele2“ pradeda bandomąjį šviesolaidžio tinklo vystymo projektą

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ruošiasi klientams pasiūlyti šviesolaidinio interneto paslaugą. Operatorius ketina pristatyti bandomąjį projektą viename Vilniaus rajonų,  ir jau pradėjo derybas su partneriais, įrangos gamintojais bei esamos infrastruktūros savininkais.

„Matome galimybę klientams pasiūlyti kokybišką šviesolaidinį internetą už patrauklią kainą. Didesnė konkurencija rinkoje reikštų didesnę naudą vartotojui. Bandomasis projektas mums padės ne tik įsivertinti savo kaštus, bet ir geriau suprasti šios paslaugos vartotojų poreikius“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Operatorius savo šviesolaidinio interneto paslaugą pirmiausia išbandyti pasiūlys sostinės Žirmūnų mikrorajono gyventojams. Planuojama, kad pilotinis projektas apims iki 8 tūkstančių namų ūkių.

„Tele2“ jau užbaigė tinklo projektavimo etapą ir pradėjo derybas su partneriais bei įrangos gamintojais.

Paslaugai teikti operatorius naudos šalyje jau esančią ryšių kabelių kanalų infrastruktūrą. Dėl šio projekto jau kreipėsi į infrastruktūros savininkus – gavus leidimą ir sutarus naudojimo sąlygas bus pradėti pirmieji optinių ryšio kabelių tiesimo darbai.

Planuojama, kad paslaugą operatorius privatiems klientams pristatys pirmąjį kitų metų pusmetį.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: