„Teleloto“ kviečia laimėti atostogų būstą Palangoje (nuotraukos)

Populiariausios šalies loterijos „Teleloto“ žaidėjams – galimybė vasarą pasitikti rankose laikant nuosavo atostogų būsto raktus. Iki pat gegužės 21 dienos visi, dalyvausiantys žaidimuose, turės progą laimėti moderniai ir praktiškai įrengtą dviejų kambarių butą Palangoje, visai šalia Baltijos jūros.

Kaip teigia loteriją organizuojančios įmonės „Olifėja“ marketingo vadovė Renata Mozuraitė, „Teleloto“ atostogų būstu itin džiaugsis gamtos mylėtojai.

„Prizą savo žaidėjams rinkome siekdami, kad jis turėtų kuo daugiau privalumų. Pagrindinis jų, neabejotinai – vieta. Butas yra populiariausiame Lietuvos kurorte, Palangoje, tačiau toliau nuo centro, pamiškėje. Kopas ir jūrą galima pasiekti per 10 minučių ramiai žingsniuojant pušyno takais, ar dar greičiau riedant dviračiu. Aplink grynas oras, ramybė, žaluma – o juk to ir reikia, norint iš tiesų pailsėti atostogų metu“, – sako R. Mozuraitė.

Kitas esminis „Teleloto“ atostogų būsto privalumas – praktiškas išplanavimas bei kokybiškas įrengimas.

„Butą sudaro miegamasis, erdvi svetainė, sujungta su virtuvės zona, vonios kambarys bei į vakarus orientuota terasa, kas vakarą kviesianti grožėtis saulėlydžiais. Visos erdvės įrengtos iki menkiausių smulkmenų, siekiant praktiškumo ir patogumo. Sumontuota kokybiška buitinė technika, paruošti modernūs baldai. Naujojo šeimininko lauks netgi indai ir stalo įrankiai – tad atvykus nereiks dėl nieko rūpintis“, – detalizuoja R. Mozuraitė.

„Teleloto“ žaidėjui atiteksiančio buto kieme įrengtas kvartalo gyventojams skirtas baseinas bei gultai, sūkurinės vonios po atviru dangumi, pirtis, vaikų žaidimų aikštelės, grilio zonos. Tad laimėtojas turės daugybę progų ilsėtis net neišėjęs iš savo kiemo.

Taip pat kvartalo teritorija aptverta ir saugoma visus metus, todėl ne atostogų metu savininkui nereiks nerimauti dėl savo turto.

Galimybę laimėti atostogų būstą Palangoje turės žaidėjai, „Teleloto“ bilietus pirksiantys kovo 13 d.–gegužės 21 d. laikotarpiu.

Kiekvieną akcijos savaitę bus atrenkama po 5 pretendentus laimėti ir jie bus kviečiami į „Teleloto“ studiją. Iš jų kiekvienos sekmadieninės laidos metu paaiškės po vieną finalininką, o likusieji bus apdovanoti vertingais paguodos prizais.

Galiausia 10 finalininkų „Teleloto“ studijoje susitiks gegužės 29 dieną – tuomet ir paaiškės, kuris iš jų tapo naujo atostogų būsto Palangoje laimėtoju.

„Teleloto“ bilietų galima įsigyti „Perlo“ terminaluose, parduotuvėse, jų savitarnos kasose bei internetu – www.loto.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: