To dar nematėte: turbūt labiausiai intriguojantis TV realybės šou – „Nuogi ir įbauginti“

TV6 naują sezoną darys viską, kad žiūrovams suteiktų kuo daugiau pramogų – nuo komedijų, veiksmo filmų, iki intriguojančių realybės šou ir sporto varžybų. Rudenį TV žiūrovus pasitiks ir jau pamėgtos programos, ir dar nematytos naujovės. Viena jų – naujas išgyvenimo realybės šou „Nuogi ir įbauginti“.

„Nuogi ir įbauginti– naujas, modernus, dinamiškas realybės šou, atskleidžiantis autentišką išgyvenimo patirtį. Jau pats pavadinimas atskleidžia, kad tai bus kažkas visai kito, nei esame įpratę matyti televizijos ekranuose, galbūt kai ką gali net šokiruoti. https://www.facebook.com/watch/?v=753048865487473

Dalyviams fiziniai ir psichologiniai išbandymai

Kiekvienoje realybės šou „Nuogi ir įbauginti“ serijoje po vieną moterį ir vyrą nuogi paliekami negyvenamoje vietovėje, kurioje laukinės gamtos sąlygomis jie turi išgyventi 21 dieną.

Šou dalyviai turi susiręsti pastogę, susirasti vandens ir prasimanyti maisto, o paskutinę dieną turi atsidurti sutartoje vietoje, kad būtų išgabenti atgal į civilizaciją. Visa tai jie turi padaryti turėdami tik vietovės žemėlapį ir po vieną daiktą, kurį jiems leidžiama pasiimti – tai gali būti degtukai, peilis ar kitoks naudingas įrankis. Jau šiame etape patikrinamas dalyvių sumanumas – kai kam kritinis išgyvenimo įrankis pasirodė yra… akiniai nuo saulės.

Trys pagrindiniai įgūdžiai, būtini išgyventi laukinės gamtos sąlygomis: įžiebti ugnį, surasti geriamą vandenį, pasistatyti pastogę. Šie įgūdžiai buvo tikrinami dalyvių atrankos metu.

Kitas ne mažiau svarbus dalykas išradingumas ir kūrybingumas. Šou dalyviai susiduria su daugybe situacijų, kurioms turi rasti sprendimus, pavyzdžiui, pasigaminti improvizuotus batus, užvirti vandenį neturint jokio indo ir t.t.

Negana to, herojai yra visiškai nepažįstami, taigi šalia fizinių sunkumų iškyla ir psichologinių – toli gražu ne visos poros randa bendrą kalbą ir sugeba sutarti. Tačiau, buvo ir tokių, kuriuos išbandymai suartino ir tapo romantiškų santykių pradžia.

Autentiška patirtis

Vis tik, šou kūrėjai paneigia mitą, kad nuogumas neva galėjo inspiruoti daug romantiškų santykių. Pasak jų, šou dalyviai buvo taip užsiėmę išgyvenimu ir bazinių dalykų – maisto, vandens, šilumos – patenkinimu, kad nuogumas nuėjo į antrą planą.

Jie teigia, kad dalyviai nuogi yra ne todėl, kad šokiruotų TV žiūrovus, bet dėl to, kad maksimaliai priartėtų prie natūralių gamtos sąlygų ir išgyvenimo patirtis būtų tikrai autentiška. Be to, taip dar labiau išryškėja kontrastas tarp civilizacijos ir laukinės gamtos – žiūrovai, stebintys šou patogiai įsitaisę šiltuose namuose, ir vargšai sušalę alkani besiglaudžiantys po vargana pašiūre išgyvenimo dramos dalyviai.

Sunkumai, netikėtumai, konfliktai, nuovargis fiziniai ir psichologiniai išbandymai – visa tai realybės šou „Nuogi ir įbauginti“ jau rugsėjo 7 d. 20 val. per TV6!

Naujame sezone TV6 žiūrovai taip pat matys tokius realybės šou: „Išlikimas“, „Pragaro kelias“, „Jukono auksas“, „Sandėlių karai“, „Kaukės“ ir k.t.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: