Autorių nuotr.

Tokios vasaros Anykščiai dar neturėjo: „Power Hit Radio“ nuo šiol drebins ir šį miestą

Prieš pat vasarą – geriausios žinios Anykščiams! Klausomiausias jaunimo radijas „Power Hit Radio“ nuo šiol taps pasiekiamas ir šio miesto gyventojams. Geriausia šokių muzika, nuo ryto iki vakaro klausytojus džiuginantys vedėjų duetai, linksmi žaidimai ir beprotiškiausi iššūkiai – visa tai dabar bus ir dar vieno Lietuvos miesto dalis.

Lietuvos radijo ir televizijos komisijos paskelbtame konkurse laimėjęs „Power Hit Radio“ nuo šiol Anykščiuose bus transliuojamas 99,9 MHz radijo dažniu.

„Kaip žiniasklaidos grupė, visuomet sau keliame tikslą būti pirmu šalies gyventojų pasirinkimu, pasitikti vartotojus kiekviename ekrane, kurti šventę bei skleisti aktualią ir objektyvią informaciją. Labai džiaugiamės, kad „Power Hit Radio“ pagaliau girdimas ir Anykščiuose. O kad turime ištikimų klausytojų ne tik jaunimo tarpe, supratome dar pernai vasarą, kai radijo laidų vedėjai apkeliavo ne vieną Lietuvos miestą ir su jais susitiko gyvai. Tikime, kad šis užmegztas ryšys laikui bėgant darysis tik tvirtesnis, o ir patys klausytojai jau netrukus galės keliauti po šalį lydimi nenutrūkstamų „Power Hit Radio“ transliacijų – siekiame būti prieinami visoje Lietuvoje“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Tai, kad pavyko žengti dar vieną žingsnį link to, jog „Power Hit Radio“  transliacijos būtų pasiekiamos visoje Lietuvoje, džiugina ir radijo programų direktorių bei rytinės laidos vedėją Saulių Baniulį. Anot jo, tai buvo svajonė nuo pat pirmos radijo įkūrimo minutės.

„Džiaugiamės, kad anykštėnai pagaliau turės galimybę rinktis, ką klausyti, ir nesijaus taip, tarsi radijas būtų juos apleidęs! Vietiniai kalba, kad ten iki šiol nebuvo galimybės klausytis kokybiškos radijo programos…“ – kaip visuomet progos pajuokauti nepraleidžia jis.

Kad „Power Hit Radio“ Lietuvos žemėlapį papildė ir dar vienas miestas, džiaugiasi ir kiti radijo laidų vedėjai. Visi jie ne tik atsiliepia apie Anykščius gražiausiais žodžiais, bet ir pasakoja asmenines istorijas, kodėl miestas jiems yra ypatingas.

„Anykščiai man asocijuojasi su labai smagia kartingų trasa, maudynėmis karštą vasaros dieną Šventosios upėje ir labai jaukiu miesto centru, su bažnyčia ir parku. Manau, kad galėsime būti pirmieji, kurie grosime ir vieninteliame vis dar kursuojančiame siauruke. Keliam nykščius už Anykščius ir labai lauksime vietinių mūsų eteryje!“ – sako Laurynas Matonis.

O štai Edgaras Kožuchovskis teigia, kad Anykščiai jam visuomet siesis su vaikyste. Kartu su šeima jis čia ne kartą vyko pasivaikščioti, papietauti ir tiesiog pakeisti aplinką. O kartą, kai dar mokėsi mokykloje, dėl to, kad su šeima atvyktų į mylimą miestą, jis netgi praleido pamokas. Tiesa, sužinoję, kad vietoje pasiruošimo laukiančiam medinių indų projektui, Edgaras pasirinko linksmybes, jo tėvai nebuvo labai patenkinti…

„Anykščiuose man buvo taip smagu, kad projektas buvo visai vienodai“, – dabar tai prisiminęs juokiasi Edgaras.

Kad Anykščiai turi ypatingą vietą jos širdyje, patvirtina ir Laura Ignatovičiūtė. Nors ji – tikra energijos bomba, spėjanti vienu metu save išdalinti galybei skirtingų veiklų, kartais nuo miesto pabėgti norisi ir jai. O Anykščiai ne kartą tapo idealiai tokį reikalavimą atitinkančia vieta.

„Labai džiugu, kad vis didesnėje Lietuvos miestų dalyje grojame švariai, be jokių trikdžių, ir tokiu būdu plečiame klausytojų būrį! Atvažiuoti į Anykščius man visuomet gera ir pačiai – vien jau dėl gamtos. Ne kartą esu važiavusi čia savaitgaliais, kai norėdavau pabėgti nuo miesto šurmulio ar skaniai pavalgyti, nes ypatingų vietų šis miestas tikrai turi!“ – sako ji.

Be Anykščių, „Power Hit Radio“ taip pat nuolat klausytis gali Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Marijampolės, Utenos ir Alytaus gyventojai.

„Power Hit Radio“ jau 21 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muzika, supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: