Tradicinėje šventėje „Bobų vasara 2021“

Rugsėjo 25 dienos popietę į Panevėžio rajono Gitėnų kaime esančią Elvyros ir Egidijaus Grygalių sodybą rinkosi poezijos ir muzikos mylėtojai – Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinys čia surengė tradicinę šventę „Bobų vasara“.

Popietėje klausėmės Elenos Kairytės Valentukevičienės, Nijolės Žemaitienės, Ilonos Mincienės eilių. Skambėjo anykštėnės Danutės Žiukienės atliekama daina apie rudenį. Raguvos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Baladė“ atliko savo vadovės Rimos Žudienės kurtas dainas. Jolantos Karaliūnienės kūrybos dainas atliko dainos autorė, jos vadovaujama folkloro dainininkių grupė „Radasta“ bei sesių Danutės ir Jolantos duetas. Miežiškių kultūros centro Trakiškio moterų vokalinis ansamblis „Lanksva“ (vadovė Audronė Rancovienė) ne tik savo dainomis sveikino visus susirinkusiuosius, bet ir kvietė dainuoti kartu.

Sveikinimo žodžius šventės dalyviams ir sodybos šeimininkams tarė Miežiškių kultūros centro direktorė Birutė Titienė.

Šventės akimirkas fiksavo ir savo autorinį 2022 metų kalendorių pristatė fotografas Stasys Skrebys.

Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio duonos kepėjos (vadovė Rita Gribauskienė) visus vaišino gardžia namine sriuba, virtomis bulvėmis ir varškiasviesčiu, kurį pagamino „Bobų vasaros“ sumanytoja ir ilgametė Nevėžio padalinio vadovė Stasė Eigirdienė.

Šventės organizatoriai dėkoja visiems, kurie padėjo poezijos ir muzikos šventę „Bobų vasara“ paversti jaukiu, jautriu, įdomiu pasibuvimu.

Padalinio vadovė Jolanta Karaliūnienė.

Nuotraukos Stasio Skrebio


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: