Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Trečiojo amžiaus universiteto Panevėžio fakulteto lankytojai pradėjo mokslo metus

Panevėžio bendruomenių rūmuose vyko Trečiojo amžiaus universiteto Panevėžio fakulteto  mokslo metų atidarymo šventė.  

„Džiaugiuosi, kad čia susirinko tie žmonės, kurie nori žinoti, nori bendrauti, dalintis savo patirtimis ir išklausyti kitų. Neabejoju, kad šiemet ir vėl prasmingai, įdomiai praleisite laiką bendraminčių rate. Linkiu visiems turiningų mokslo metų ir kuo didžiausios sėkmės“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto vicemerė Loreta Masiliūnienė.

Renginyje koncertavo dainos klubas „Atgaiva“, linijinių šokų kolektyvas „Pozityvas“, dekanai pristatė numatytas veiklas, užsiėmimų organizavimo tvarką ir kt.

2023-2024 mokslo metams Trečiojo amžiaus universiteto Panevėžio fakultete sudarytos ir į sveikatos, menų ir užsienio kalbų, kelionių po Lietuvą, techniko kryptis suskirstytos grupės. Jų šiemet – 33.  Praėjusius mokslo metus baigė 420 klausytojų, šiemet lankyti užsiėmimus užsirašė per 560 panevėžiečių.

Trečiojo amžiaus universitetas – tai savanoriška visuomeninė organizacija, savo veikla užtikrinanti vyresniojo amžiaus žmonių geresnę socialinę integraciją į visuomenę, skatinanti jų efektyvų, produktyvų bei aktyvų gyvenimą, palaikanti jų darbingumą ir fizinį aktyvumą. Užsiėmimai vyksta laisva forma, lankytojams sudaromos sąlygos saviraiškai ir patirties sklaidai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: