Triatlonas grįžta į Panevėžį

Po dešimties metų pertraukos į Panevėžį sugrįžta triatlonas. Planuojama, kad į Aukštaitijos sostinę paskutinį rugpjūčio savaitgalį susirinks sportininkai iš 17-os pasaulio valstybių, kurie po šių varžybų dalyvaus Jungtinėse Amerikos valstijose, vyksiančiame kitame triatlono etape.

Po daugelio metų Panevėžyje vyks vienas iš septynių pasaulio ultratriatlono etapų. Tam įnirtingai ruošiasi ir organizatoriai ir miestą prižiūrintys specialistai: rengiamas optimaliausias maršrutas, svarstoma, kurias gatves reikia remontuoti.

Kad varžybos vyktų sklandžiai, organizatoriams padės net tik daugybė savanorių, bet ir Karaliaus Mindaugo Husarų bataliono kariai. Miesto mero pavaduotojas Aleksas Varna sako, jog savivaldybė dės visas pastangas, kad liktų patenkinti ir sportininkai ir juos palaikantys žiūrovai. Vienas iš svarbiausių darbų – gatvių dangos tvarkymas. Tačiau Vidmantas Urbonas primena, jog susitvarkyti aplinką prieš priimant svečius iš užsienio turėtų ne tik savivaldybės specialistai, bet ir miestelėnai.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: