Trišalė taryba išsirinko naują pirmininką

Panevėžio rajono Trišalės tarybos posėdyje buvo svarstomas šiuo metu itin aktualus, daug diskusijų visuomenėje sukėlęs naujojo Darbo kodekso projektas.

Tai jau trečias posėdis, kuriame aptariamas Darbo kodekso projektas ir jį reglamentuojantys teisės aktai. Pirmuosiuose dviejuose aptarti darbo sutarčių sudarymo, darbo santykių, darbo ir poilsio laiko, atostogų, darbo užmokesčio klausimai.

Šįkart į posėdį pakviesta Valstybinės darbo inspekcijos Panevėžio teritorinio skyriaus inspektorė-teisininkė Eugenija Čerkesaitė pristatė ir pakomentavo projekto straipsnius, kuriuose reglamentuojami turtinės ir neturtinės žalos, darbuotojo saugos ir sveikatos, darbuotojų atstovaujamojo organo – darbo tarybos, profesinių sąjungų veiklos reglamentavimo ir veiklos, kt. klausimai.

Trišalės tarybos pirmininkas Rimantas Trota posėdžio dalyviams pateikė veiklos ataskaitą. Tarp Trišalės tarybos nagrinėtų klausimų – darbuotojų sauga ir sveikata, darbo įstatymų vykdymas, socialinio dialogo plėtra įmonėse ir kt.

Pasibaigus rotacijos principu renkamo pirmininko kadencijai, įvyko nauji rinkimai. Valstybinės darbo inspekcijos Panevėžio teritorinio skyriaus vadovas Savivaldybės tarybos narys R. Trota į Trišalę tarybą buvo deleguotas Savivaldybės tarybos.

Naująja pirmininke išrinkta darbdavių organizacijų atstovė Eglė Valaitienė, Bistrampolio dvaro viešbučio ir restorano vadovė.

Kitas Trišalės tarybos posėdis planuojamas rugsėjo mėnesį.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: