TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ nuotr.

Triskart Lietuvos bokso čempionė Kotryna Gelažnikaitė: „Už medalius ir diplomus duonos nenusipirksi“

Kotryna Gelažnikaitė – Lietuvos bokso čempionė ir tiesiog neeilinė mergina, kurios pomėgių sąrašas verčia nustebti. Boksas bei auto ir moto sportas nuo jos neatskiriami, nes adrenalinas jai yra būtinas. O apie savo pasiekimus ir žiaurią profesionalaus sporto kainą ji jau šį sekmadienį papasakos ir visiems TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovams.

Kotryna neslepia – aistra boksui buvo tokia didelė, kad persikėlus gyventi į Vilnių, ji pirmiausiai ieškojo ne mokyklos, o… bokso salės.

„Kitą dieną po treniruotės negalėjau išlipti iš lovos – taip viską skaudėjo. Galvojau, kad viskas, bokso daugiau tikrai nebelankysiu, tai – tikrai ne man“, – nelengvą pradžią laidoje prisimins Kotryna, į kurią žiūrint sunku patikėti, kad ji profesionaliai kovėsi bokso arenose.

Apie savo atsidavimą boksui ji pasakos su didele meile – gal būtent tai ir tapo jos sėkmės raktu. Su Lietuvos bokso rinktine ji iškovojo nemažai pergalių, tris kartus tapo Lietuvos čempione. Tačiau sportininkė neslepia, kad iš konkurenčių yra išgirdusi replikų vietoje bokso užsiėmimų eiti į šokius, o kur dar traumos ir siekis įrodyti savo šeimai, kad šis sportas jai yra tinkamas…

„Galvos trankymas ir daužymas tikrai neišeina į naudą, tai yra rizika. Supranti, kad ir tau tai gali atsitikti. Tą pradėjau suprasti, kai prasidėjo rimtesnės kovos su stipriais priešininkais“, – pasakos Kotryna, kuri neslepia, kad matyti, kaip priešininkas patiria nokdauną, yra mažų mažiausiai nejauku.

Dvejonės ir pasirinkimai

Paklausta, ar kada nors dvejojo dėl savojo kelio pasirinkimo, Kotryna laidoje atviraus – taip yra po kiekvienų varžybų.

„Visada dvejojau, ar man to reikia, ar aš tikrai noriu tą daryti. Žinoma, laimėti smagu, bet būdavo ir pralaimėjimų, po kurių motyvacija krisdavo 100 procentų. Tačiau pralaimėjimai yra tam, kad būtų kur tobulėti“, – įsitikinusi mergina.

Baigusi profesionaliai boksuotis, Kotryna tapo sporto trenere. „Supratau kad už medalius ir diplomus duonos nenusipirksi – reikia kažką daryti. O medaliai dulka ant sienų – kam jie man dabar reikalingi? Taip, gražu prisiminti, bet kas iš to? Garbė?“ – klaus Kotryna.

Pasitraukusi iš profesionalaus bokso, Kotryna rado kitą ekstremalų sportą – automobilių ir motociklų lenktynes. Apie šį savo pasirinkimą ir sunkumus ji papasakos ir laidos žiūrovams. Pastarieji sužinos ir tai, kuo Kotryna rizikavo boksuodamasi, ką ji turėjo aukoti dėl šios aistros bei kodėl pati niekuomet nerekomenduotų boksuotis profesionaliai.

Šviestuvas iš gėlių – viskas įmanoma

Laidos vedėja, floristikos dizainerė Kristina Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ iš gėlių sukurs stilizuotą gaubtą šviestuvui.

Kompoziciją sudarys gėlės, galinčios ilgesnį laiką pabūti be vandens: kalijos, krokosnijos, chrizantemos, dekoratyviniai česnakai, hiperikos uogos, anigozantai ir žaluma. Rubrikos žiūrovams floristikos dizainerė atskleis visas tokio gaubto kūrinio subtilybes.

Darganą sklaidantis ir jaukumo namams suteikiantis šviestuvas iš rudeniškų gėlių kiekvieną patalpą padarys ypatinga – juk ne kasdien gėlės ne tik kvepia bei puošia, bet ir šviečia.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: