TV3 nuotr.

TV3 eteryje šį vakarą – išskirtinis V. Zelenskio interviu: apie Ukrainą, Lietuvą ir svarbiausius ateities planus

Jau šį ketvirtadienį, sausio 12 dieną, TV3 televizijos eteryje pasirodys speciali Edmundo Jakilaičio laida „Dėmesio centre“ su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu. Išskirtiniame interviu, kurį žiūrovai išvys jau šį vakarą, už savo ir visų mūsų laisvę kovojančios šalies prezidentas pasidalins svarbiausiomis įžvalgomis apie Ukrainos ateitį, ryšį su Lietuva ir reikšmingiausius ateities planus.

E.Jakilaitis su Ukrainos prezidentu aptarė ne vieną svarbią temą. Prezidentas V. Zelenskis žurnalistui atskleidė, kada, jo manymu, Ukraina galėtų tapti pilnaverte Europos Sąjungos nare. Be to, V. Zelenskis kalbėjo apie sprendimus Ukrainos atžvilgiu, kurių būtų galima tikėtis liepos mėnesį įvyksiančiame NATO viršūnių susitikime Vilniuje. Aptartos buvo ir pirmosios karo dienos – ar prezidentas tikėjosi tokio ryškaus ukrainiečių pasipriešinimo?

„Taip pat prezidentas pasidalijo mintimis, ką norėtų pasakyti tiems, kurie sako, jog Ukrainą remti jau pavargo bei kokios paramos tikisi iš Lietuvos“, – atskleidžia E. Jakilaitis.

Interviu su prezidentu įvyko Ukrainoje – Lvive, Voznickio rūmuose esančioje dailės galerijoje, iškart po ten pat vykusio V. Zelenskio susitikimo su Lietuvos prezidentu Gitanu Nausėda ir Lenkijos prezidentu Andrzejumi Duda.

E.Jakilaitis – pirmasis Lietuvos žurnalistas, kuriam pavyko pakalbinti prezidentą V. Zelenskį po to, kai Rusija užpuolė Ukrainą. Tiesa, jie bendrauja jau ne pirmą kartą. Kaip prisimena E. Jakilaitis, pirmasis jo ir V. Zelenskio pokalbis įvyko prieš keletą metų, kai V. Zelenskis jau buvo išrinktas Ukrainos prezidentu, tačiau dar nebuvo davęs prezidento priesaikos.

Šis, antrasis jų pokalbis, kaip teigia žurnalistas, buvo ypač emocingas ir įkvepiantis.

V.Zelenskio interviu laidoje „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“ – jau šiandien, sausio 12 dieną, 19.30 val. per TV3 ir naujienų portale tv3.lt – https://bit.ly/3CGXOqy !


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: