TV3 filmo „Puolusių angelų miestas“ garso takelio autorius panevėžietis Leonas Somovas

Jau pirmadienį, kovo 9 dieną, 19.30 val. TV3 televizijos žiūrovai išvys pirmąją dramatiško televizijos filmo „Puolusių angelų miestas“ dalį. Dviguba dovana žiūrovams – pirmosios dvi serijos eteryje bus parodytos iškart – du vakarus iš eilės. Kitas intriguojančios istorijos serijas bus galima stebėti pirmadienio vakarais. Televizijos filmo kūrėjai atskleidžia – istorija įtrauks ne tik puikia aktorių vaidyba ir kvapą gniaužiančiu siužetu, bet ir įspūdingu garso takeliu. Jį sukurti patikėta vienam garsiausių šalyje muzikos prodiuserių ir muzikos kūrėjų – Leonui Somovui.

Muzikinis garso takelis – reikšminga kiekvieno filmo ir serialo dalis, jam skiriamas ypatingas dėmesys. Muzika ir visi garsai – vienas svarbiausių elementų, padedančių atskleisti scenarijaus vingrybes. Kaip tik dėl to „Puolusių angelų miesto“ muzika patikėta talentingiausiu kūrėju vadinamam L. Somovui.

Nors tai pirmas kartas, kai Leonas kuria muziką filmui, muzikantas sako jau seniai norėjęs pabandyti: „Televizijos filmas tėra tik vienu žingsniu nutolęs nuo kino filmo.“

„Puolusių angelų miesto“ siužetas L. Somovui priminė pasaulyje pripažinimo sulaukusį serialą „Fargo“. Įsigilinęs į scenarijų bei pabendravęs su televizijos filmo kūrėjais Leonas kibo į darbą, o rezultatai nudžiugino ir jį, ir „Puolusių angelų miesto“ kūrybinę komandą. „Muziką kurti filmui man patinka, – sako muzikantas. – Tai gera patirtis naujoje sferoje.“

Televizijos filme „Puolusių angelų miestas“ plėtosis skirtingų socialinių sluoksnių to paties miesto žmonių istorijos. Miesto meras, valdinga jo žmona, stambus verslininkas, svajoklė padavėja, nusikalstamo pasaulio šulas, įtakinga žiniasklaidos redaktorė – tai keli pagrindiniai „Puolusių angelų miesto“ herojai, kurių gyvenimai netikėtai susipins.

„Puolusių angelų miestas“ – aštraus siužeto drama, kurioje atsiskleidžia kova dėl įtakos ne tik šeimoje, bet ir valdžios struktūrose. Tie, kurie mano, jog įtakos ir turtų troškimas kankina tik vyrus, pažiūrėję premjerą supras – ir moterys dėl valdžios bei pinigų pasiryžusios viskam.

Premjeroje vaidina garsiausi šalies aktoriai: Monika Vaičiulytė, Agnė Šataitė, Aistė Lasytė, Natalija Janičkina, Kęstutis Jakštas, Šarūnas Banevičius, Larisa Kalpokaitė ir kiti. Alvydas Šlepikas, filme įkūnijantis miesto merą, yra ne tik scenarijaus bendraautoris, vienas pagrindinių aktorių, o ir režisierius.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: