TV3 grupės pasiūlymai savaitgaliui: išskirtinis koncertas-filmas, komedija ir pamėgtos laidos

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiam savaitgaliui siūlo išskirtinį Džordanos Butkutės koncertą–kino filmą „Labirintas“, smagią komediją visai šeimai „Princesės dienoraštis“, populiariausią žaidimą „galvOK“ ir sportą.

Šeštadienis (01 23)

19.40 val. per TV3 ir Go3 nuotaikingiausias žaidimas „galvOK“. Šį kartą prie komandos kapitonų – Manto Katlerio bei Marijono Mikutavičiaus prisijungs tv3.lt portalo vyr. redaktorius ir TV laidų vedėjas Artūras Anužis bei aktorė Lina Rastokaitė. Dalyviai turės galimybę diskutuoti, juokauti bei priimti galutinius sprendimus įvairiausiose, negirdėtuose klausimuose!

21.30 val. per TV3 ir TV3 Play PREMJERA – naujausias Džordanos Butkutės koncertas – kino filmas „Labirintas“. Filme dainininkė Džordana Butkutė, kuri savo gyvenime ėjo įvairiausiais emociniais labirintais ir neseniai patyrė dar vieną įsimintiną kelionę, nusprendė naujausių dainų albumą įamžinti apleistoje Palemono keramikos gamykloje. Mistinėje, industrinėje erdvėje susprogsta poproko energijos bomba, įvairiausiais instrumentais sukuriamas stulbinančios jėgos muzikinis vakarėlis, o jo centrinė ašis – garsi dainininkė Džordana, kuri kiekvienoje dainoje nuoširdžiai apnuogina savo jausmus.

https://play.tv3.lt/dzordanos-butkutes-koncertas-kino-filmas-labirintas

08.30 val. per TV8 „Teletabiai“. Linksmieji tolimo žaliuojančio krašto, kuriame bėgioja triušiai, o saulė šypsosi kūdikio veidu, legendiniai gyventojai Teletabiai grįžta su naujausiomis serijomis vaikams! Tinkis, Vinkis, Dipsis, Lia Lia ir Pou prie televizijos ekranų lauks visų mažųjų žiūrovų, kad galėtų pakviesti kartu žaisti, draugauti bei supažindinti su supančiu pasauliu ir gyvūnėliais.

10.00 val. per TV6 laida „Autopilotas“, kurioje bus galima išvysti karščiausias naujienas, praktinius patarimus, automobilių vertinimus bei viską, kas susiję su automobilių sportu. Ar yra tekę matyti vieną pirmųjų „Mercedes-Benz“ elektromobilių keleivinį mikroautobusą EQV? Būtent, šioje laidoje bus galima pamatyti ne tik šį automobilį, bet ir išgirsti daugiau įdomių faktų automobilių aistruoliams.

Go3 siūlo „Gomora“ – italų kriminalinį serialą apie Neapolio mafiją, sukurtą pagal Roberto Saviano romaną. Istorija pasakoja apie per eilę metų susiformavusią italų mafijos korporaciją, gąsdinusią ir gąsdinančią iki šiol tiek eilinius Neapolio gyventojus, tiek korupcijų klanuose skendinčias įvairias valdžios institucijas.

Sekmadienis (01 24)

09.30 val. kulinarinė laida „La Maistas“ per TV3. Garsiausi Lietuvos šefai Tomas Rimydis ir Vylius Blauzdavičius dalinsis gardžiausiomis kulinarinėmis idėjomis! Tikras iššūkis pagaminti pietus ar vakarienę šeimai neviršijant 5 eurų biudžeto, o virtuvės šefai įrodys, kad gaminti taupiai nereiškia neskaniai. Jūsų laukia bulvių plokštainis su vištiena ir grybų padažu bei rissoto su vištiena ir barbekiu padažu. Skanaus!

19.30 val. per TV3 linksmiausia komedija visai šeimai „Princesės dienoraštis“. Filme pasakojama apie Manhatano mokyklos mokinę – uždarą, tačiau labai mielą merginą Miją, kuri gyveno ramų gyvenimą, kol staiga nepasirodė jos senelė, nuostabi karalienė Klarisė. Senelė atvyko paskelbti pritrenkiančia naujieną: pasirodo, Mija iš tiesų yra tikrų tikriausia princesė! Staiga merginos gyvenimas pradeda keistis. Tenka mokytis karališko elgesio subtilybių, priprasti prie žiniasklaidos dėmesio ir bendramokslių pavydo. Ar mergina pasiryš tapti Ženovijos karalystės sosto įpėdine?

18.10 val. per TV8 detektyvas „Sendaikčių išpardavimų paslaptis. Žmogžudystė paplūdimyje“. Patyręs banglentininkas randamas negyvas paplūdimyje. Medicinos ekspertai teigia, kad jis nuskendo. Tačiau mirusiojo žmona negali tuo patikėti. Sendaikčių ekspertė Džena nusprendžia išaiškinti, kas iš tiesų įvyko.

22.30 val. per TV6 sporto mėgėjams NBA rungtynės. Toronto „Raptors“ – Indianos „Pacers“.Galimybė pamatyti žymiausių sportininkų įgūdžius, pasiryžimą nugalėti ir patį Domantą Sabonį aikštelėje!

Go3 siūlo jau šį sekmadienį, sausio 24 d., kovų sporto gerbėjai galės pasimėgauti pirmuoju 2021 m. „UFC 257“ turnynu, kurio pagrindinėje kovoje susikaus po metų pertraukos sugrįžęs buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas airis Conor McGregor (22-4) ir buvęs lengvo svorio kategorijos laikinasis čempionas amerikietis Dustin Poirier (26-6). Tiesioginė transliacija prasidės 5:00 val., o pagrindinė kova numatyta apie 7:00 val. ryto.

Go3 siūlo romantinė komediją „Tobulas pasimatymas“. Pradinių klasių mokytoja Lina svajoja sutikti savo gyvenimo meilę ir pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs populiarios TV laidos vedėjas Tomas įžūliomis pastabomis galutinai sugadina ir taip nevykusį vakarą. Negana to, vėliau jis išsityčioja iš naivuolės savo laidoje, o galiausiai įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma. Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Kiek varlių reikės pabučiuoti Linai, kad surastų princą ant balto žirgo? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas?


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: