TV3 nuotr.

TV3 kino premjera – „Parazitas“: komedija, kuriai nereikia klounų, tragedija, kuriai nebūtini blogiečiai

Jau šiandien TV3 „Šeštadienio gero kino vakaro“ žiūrovų laukia neeilinė premjera – visą pasaulį sužavėjusi kino juosta „Parazitas“. Netikėti siužeto vingiai ir genialiai pateikta istorija įtrauks taip, kad net ir jai pasibaigus, mintys vis dar suksis apie pagrindinius filmo herojus. Kaip sakė juostos režisierius Bong Joon Ho, tai – „komedija, kuriai nereikia klounų, ir tragedija, kuriai nebūtini blogiečiai“.

197 apdovanojimai, tarp kurių ir Kanų kino festivalio „Auksinė palmės šakelė“ bei 4 laimėti „Oskarai“ – visa tai yra kino šedevro „Parazitas“ nuopelnai. Šiam filmui pasirodžius ekranuose, net garsusis Elonas Muskas pasakė, kad tai – mėgstamiausias jo 2019 m. filmas, o iš Pietų Korėjos kilusios žvaigždės viešai didžiavosi savo šalies pasiekimu ir tarptautiniu pripažinimu.

Žiūrovus šis filmas suintriguos išskirtiniu, įtraukiančiu ir susimąstyti priverčiančiu siužetu. Istorija pasakos dviejų skirtingiems socialiniams sluoksniams priklausančių šeimų gyvenimus ir negrįžtamai susipynusius šių veikėjų likimus.

Kimai – skurstanti, pusiau rūsyje apsistojusi, tačiau artima keturių asmenų šeima, visais įmanomais būdais besistengianti išgyventi. Nepaisant juos slegiančio nepritekliaus, filme atsiskleis, kad Kimai – gudrūs žmonės, kurie savo gyvenimą stengiasi nors kiek pagerinti gudriai išnaudodami kaimynus, kasdienėse situacijose sumaniai pritaikydami savo sugebėjimus ar net dirbdami pačius keisčiausius darbus.

Kita filme matoma šeima yra Kimų priešingybė – turtuoliai Parkai, kurie kiekvieną dieną pro savo langus lyg ant delno mato viso miesto panoramą. Šeimų likimai „Parazite“ netikėtai susilies, kai Kimų sūnus Ki-vu taps Parkų dukros anglų kalbos korepetitoriumi. Būtent nuo to prasidės tikra virtinė nenuspėjamų ir apgaule apipintų įvykių.

„Šiame filme bombos po stalu nepakiša joks blogietis, tačiau čia ją ant savęs užmeta patys režisieriaus Bong Joon Ho sukurti veikėjai“, – kino rekomendacijoje teigia TV3 kino ekspertas Laurynas Stonkus.

Rimtas socialines problemas filme pabrėžiantis ir visus savo talentu dar kartą sužavėjęs režisierius yra sakęs, kad šiame filme tenorėjo būti sąžiningas. „Nenorėjau publikai skleisti tuščios vilties – labai norėjosi atspindėti dabartinę tiesą“, – atviraudamas apie „Parazito“ idėją sakė režisierius.

TV3 kino ekspertas L. Stonkus jau šį šeštadienį siūlo šį „parazitą“ nors trumpam įsileisti ir į savo namus bei „apsikrėsti“ šia intriguojančia istorija su dar labiau netikėta pabaiga.

Daugiau apie priežastis, kodėl filmas neturėtų palikti abejingų, sužinosite L. Stonkaus rekomendacijoje: https://bit.ly/3K1kyD0

Nepraleiskite filmo „Parazitas“ premjeros – jau šį šeštadienį 21.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: