TV3 nuotr.

TV3 šeštadienio premjeroje – jautriai nupieštas šių dienų vergovės paveikslas

Kiekvienai šeimai svarbiausia pasirūpinti vienas kitu, suteikti pilnavertį gyvenimą savo vaikams ir užtikrinti kasdienę gerovę. Besistengdami visa tai padaryti, neretai ryžtamės beprotiškoms idėjoms, kurios gerai skamba tik ant popieriaus. Būtent tą atskleis ir šiandienos TV3 „Šeštadienio gero kino vakaro“ juosta, pavadinimu „Atsiprašome, neradome jūsų“.

Po 2008 metų krizės Ricky viską praranda – vyras ieško naujo darbo, kad galėtų išlaikyti brangiausius žmones. To siekia ir Ricky žmona Abbie, kuri yra namuose dirbanti slaugė, besirūpinanti senyvo amžiaus žmonėmis. Deja, jai niekas nemoka už pertraukas, ligos dienas ar net atostogas. Teoriškai moteris galėtų atsisakyti bet kurio savo vizito, tačiau tuo metu niekas kitas negalėtų pasirūpinti jos klientais. Moteris turi didelę širdį, tad niekam negali pasakyti „ne“.

Tuo tarpu Ricky draugai įkalba jį išbandyti naują veiklą – įsidarbinti laisvai samdomu krovinių išvežiotoju vienai didelei kompanijai. Darbo pokalbio metu viskas skamba gerai – vyrui net pasakoma, kad jis dirbtų „ne jiems“, o „kartu su jais“. Tačiau tam, kad Ricky iš tiesų galėtų pradėti dirbti, šeimai prireikia parduoti savo automobilį, su kuriuo jo žmona kasdien važiuodavo į darbą, ir, už paskutinius pinigus, nusipirkti furgoną, kuriuo vyras galėtų pristatyti siuntinius. Šeima ryžtasi šiai avantiūrai, tačiau jau visai netrukus jiems tenka susidurti su žiauriomis to pasekmėmis.

Abbie klientai išnaudoja moterį, o Ricky, išvežiodamas krovinius, neturi nė vienos pertraukos – net ir atlikti gamtiniams reikalams jam paprasčiausiai įduodamas plastikinis buteliukas. Ką jau kalbėti apie Abbie ir Ricky pašlijusius santykius su vaikais, kurių jie beveik nemato – kasdien šeimos bendravimas darosi vis labiau atgrasus ir nuodingas…

Tai filmas, kuris nepaliks abejingų – net ir gyvenant šiais laikais, modernių dienų vergovė vis dar egzistuoja, o juostos režisierius tai atskleidžia itin meistriškai. TV3 kino apžvalgininkas Laurynas Stonkus primena, kad 2019 metais, įžengdamas į Kanų kino festivalį, tuo metu 82-ejų filmo režisierius Kenas Loachas pranešė, kad tai – viskas, daugiau filmų jis nebekurs. Tačiau ši, jo paskutinė juosta,  netrukus praskynė kelią tiek į kritikų, tiek ir į eilinių žiūrovų širdis.

„Šis filmas nėra patogus, jį žiūrėti nėra lengva. K. Loacho suburta, regis, niekam nežinomų aktorių komanda, perteikia kasdienį, vos galą su galu suduriančio žmogaus „užsiknisimą“ taip puikiai, kad vienu metu net pasijaučiau žiūrintis ne filmą, o realybės šou“, – sako L. Stonkus ir kviečia žiūrovus šį šeštadienį išvysti dar vieną puikią juostą.

Daugiau apie filmą rasite L. Stonkaus apžvalgoje: https://bit.ly/3Lc7udY

„Atsiprašome, neradome jūsų“ – jau šiandien, 21.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: