TV3 šou „Aš – stilistas!“ dalyviams – šaltas dušas

Madingojo projekto „Aš – stilistas!“ dalyvių šį sekmadienį laukia tikra adrenalino bomba: griežta komisija neleis suklysti net ir stipriausiems. Vienam projekto dalyviui, kurį konkurentai iki šiol vadino lyderiu, teks išgirsti ypač netikėtą šou vedėjos Agnės Jagelavičiūtės verdiktą.

TV3 projektas „Aš – stilistas!“ sekmadienį 17.55 val. švęs mediumą. Pusę kelio iki svajonių darbo prekybos ir pramogų centre „Ozas“ jau įveikę šou dalyviai savo būseną šiuo metu išreiškia ypač emocionaliai.

Kaunietė Goda Dagilytė, sukūrusi savo prekinį ženklą „Unknown design“, praėjusią laidą vos tvardė ašaras: nuolat ant iškritimo ribos balansuojanti mergina pyko ant savo klaidų ir neįveikiamo kritikos barjero.

Komisiją nustebino ir tarp sostinės stilistų jau gerai žinomo Luko Juodžio žodžiai. „Jaučiuosi pervargęs ir nebežinau, ar šis kelias yra man skirtas“, – prisipažino vaikinas, pastarąjį kartą prašęs komisijos sukeisti jį vietomis su neseniai šou palikusia Indre Knabikaite.

Tačiau, kad ir kokias emocines audras išgyventų projekto dalyviai, kiekvienas jų šį sekmadienį sieks pasirodyti kuo geriausiai ir įgyti pasitikėjimą.

Vienas projekto lyderių – kaunietis Joringis Šatas lig šiol mėgavosi komisijos komplimentais ir ne kartą pelnyta neliečiamybe. Jaunąjį stilistą visuotinis prielankumas paskatino drąsiam akibrokštui: į filmavimą vaikinas atvyko pasipuošęs marškiniais, kurių užrašas per visą nugarą skelbė: „Aš jau stilistas.“

Komisija tokio pareiškimo nepraleido pro akis, – sekmadienio laidoje Joringiui teks apginti savo poziciją ir išsimaudyti po šaltu dušu.

Ne tik jam, bet ir kitiems dalyviams laidos pabaigoje rasos kakta. Projekto vedėja A. Jagelavičiūtė netikėtai pakeis balsavimo taisykles. Po komisijos sprendimo visi neteks žado.

„Aš jau buvau susidėliojęs finalinį ketvertuką, bet dabar viskas keičiasi iš esmės“, – ištars vizualistas Evaldas Valantiejus.

„Tai yra visiška nesąmonė!“ – sakys ir net išsižios mados tinklaraštininkės Monika Ruzgutė ir Nereta Muzikevičiūtė.

Koks netikėtas įvykių posūkis laukia įpusėjusio projekto dalyvių ir kuriam „Aš – stilistas!“ talentui po kojomis susiūbuos žemė, paaiškės jau šį sekmadienį 17.55 val. per TV3.

„Aš – stilistas!“ – sekmadieniais 17.55 val. per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: