TV6 eteryje – intriguojančios rungtynės: kas į viršų kels pirmąjį sezono trofėjų – Supertaurę?

Futbolo gerbėjai jau rytoj, balandžio 3-iąją, TV6 ir TV3 Play eteryje išvys ilgai lauktas Vilniaus „Žalgirio“ ir FK „Panevėžio“ LFF Supertaurės rungtynes.

Rungtynės turėjo įvykti daugiau nei prieš mėnesį, vis dėlto pandemija sujaukė planus.

Dar vasario 27-ąją turėjęs įvykti komandų susitikimas buvo nukeltas. Kaip paaiškėjo privalomųjų koronaviruso testų metu, tiek Vilniaus „Žalgirio“, tiek ir FK „Panevėžio“ klubuose buvo rasti teigiami atvejai.

Galiausiai rungtynėms pasirinkta balandžio 3-ioji. LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius žada, kad rungtynės bus išties intriguojančios, o tąkart svarbiausias buvo žaidėjų saugumas.

„Futbolo sezono uždanga jau pakilo, tačiau turime dar vieną neišspręstą klausimą – kas į viršų kels pirmąjį sezono trofėjų – Supertaurę. Labai gaila, kad Optibet LFF supertaurės rungtynes turėjome perkelti, bet komandų saugumas yra svarbiausia. Komandos jau spėjo pamatyti vieną kitą, įvertinti pasikeitimus, ir, manau, galime tikėtis geros kovos. „Panevėžys“ jau yra iškovojęs 3 pergales, tuo tarpu „Žalgiris“ turi 2 pergales ir 1 lygiąsias. Abi komandos A lygos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi šalia, tad intriga yra tikrai didelė“, – kalbėjo E. Stankevičius.

Futbolo išsiilgę gerbėjai jau rytoj, balandžio 3-ąją, 13.40 val. TV6 ir TV3 Play eteryje išvys ilgai lauktas LFF Supertaurės finalo rungtynes tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir FK „Panevėžio“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: