TV6 eteryje – Justino Jankevičiaus pokalbių šou

Laidų vedėjas, humoristas Justinas Jankevičius nuo šių metų pradžios visus, mėgstančius gerą humorą ir norinčius susipažinti su išskirtinėmis asmenybėmis iš arčiau, kviečia į gyvų pokalbių vakarus „JJ show“. Puiki žinia Justino gerbėjams: „JJ show“ jau nuo rugpjūčio 1 dienos pirmadieniais 22.00 val. laukia TV6 kanalo eteryje.

Didžiulę gerbėjų minią turintis J. Jankevičius į savo šou kaskart pritraukia įdomiausias šalies asmenybes, kurioms užduoda netikėčiausius klausimus. Pašnekovai sulaukia ir originalių provokacijų, ir išbandymų. Tuo jau netrukus įsitikins TV6 žiūrovai. Negana to, necenzūruotą šou versiją, skirtą tik suaugusiems, galės stebėti portalo tv3.lt lankytojai.

TV6 eteryje Justinas įvairiomis temomis – nuo savo profesijos paslapčių iki požiūrio į gyvenimą – šmaikščiai kalbėsis su krepšininku Antanu Kavaliausku, humoristu Mantu Katleriu, aktoriumi Mantu Stonkumi, verslininku ir sportininku Ramūnu Vyšniausku. Artimiausiu metu į „JJ show“ svečio kėdę sės televizijos ryklys Arūnas Valinskas, aktorė Kristina Kazlauskaitė ir kiti įdomiausi bei puikų humoro jausmą turintys pašnekovai.

Žiūrovai ne tik sužinos iki šiol negirdėtų faktų, išgirs istorijų iš asmeninio pašnekovų gyvenimo, bet ir brauks juoko ašaras, nes kai pokalbį veda Justinas – kitaip būti negali.
„JJ show“ – pirmadieniais 22.00 val. per TV6 ir tv3.lt!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: