TV6 nuotr.

TV6 premjeroje – už viską ryškiau šviečianti M. Jordano žvaigždė seriale „Paskutinis šokis“

Michaelis Jordanas – neabejotinai viena ryškiausių krepšinio pasaulio žvaigždžių, gerbėjus žavėjusių ne tik savo negęstančiu talentu, bet ir visomis čempionui reikalingomis savybėmis. Apie jį sukurtas ne vienas garsus filmas, o jo vardo bateliais, kurie sportininkui atnešė milijonus, žmonės puošiasi jau beveik 40 metų. Nuo šio šeštadienio į neįtikėtiną šio sportininko talentą pažvelgti iš arčiau kviečiami ir TV6 žiūrovai. Išskirtinėje premjeroje – tūkstančius visame pasaulyje sužavėjęs dokumentinis serialas „Paskutinis šokis“, kuriame – dar neatskleista M. Jordano pusė.

Šiandien tai jau neginčytina istorija – M. Jordanas „Chicago Bulls“ atnešė milžinišką sėkmę ir ne vieną NBA čempionų titulą, o jo praradimas krepšinio klubui tapo itin skaudžiu smūgiu. Dokumentinis serialas atskleis viską – nuo pat tos akimirkos, kai M. Jordanas tapo šio garsaus krepšinio klubo dalimi, iki tos, kai 1998-aisiais nusprendė „Bulls“ palikti.

Kino kritikai įsitikinę, kad „Paskutinis šokis“ – geriausiai M. Jordaną ir jo nenugalimą ryžtą siekti pergalės visomis įmanomomis priemonėmis atskleidžiantis serialas. O svarbiausia, kad nugalėtojo mentalitetą M. Jordanas su savimi nešėsi visur – tiek krepšinio aikštelėje, tiek ir už jos ribų.

Tačiau pačiam sportininkui šis serialas kėlė nerimą – jis buvo įsitikinęs, kad žiūrovai gali jo nesuprasti. O tiksliau, M. Jordanas pripažino galvojęs, jog gerbėjai palaikys jį siaubingu žmogumi dėl ne visuomet suprantamo elgesio su savo komandos draugais. Tačiau krepšininkas žinojo tik laimėtojo kelią ir tuo norėjo užkrėsti visus, kurie pasitaikydavo jo kelyje, net jei kartais dėl to tekdavo peržengti visas įmanomas ribas.

M.Jordanas niekuomet neišgyvendavo dėl to, ką apie jį galvoja kiti, tačiau savo žaidimu visuomet priversdavo gailėtis tuos, kurie pasimaišydavo jo kelyje. Pavyzdžiui, kai per golfo partiją susipyko su kitu garsiu krepšininku Danny Ainge, vėliau, žaisdamas krepšinį, jis tiek šį sportininką, tiek ir visą jo „Boston Celtics“ komandą privertė už tai atsiimti, įmesdamas net 63 taškus.

Tačiau krepšininkas turėjo ir kitą, jautriąją savo pusę, kuria nustebino net ir savąją „Bulls“ komandą. O sužaidęs paskutines savo rungtynes, jis netgi parašė poemą apie tai, ką jam reiškė būti šio krepšinio klubo dalimi. Tai buvo pirmas kartas, kai M. Jordanas savo komandos draugams parodė tikrąsias emocijas. Iki to laiko, kiti krepšininkai M. Jordano prisipažino net bijoję – tiek treniruočių, tiek ir rungtynių metu.

Ir nors daugeliui galėjo pasirodyti, kad tie, kas galėtų turėti tvirtesnį žodį nei M. Jordanas tiesiog neegzistuoja, iš tiesų šis krepšininkas visuomet klausė kiekvieno savo šeimos patarimo. Tai geriausiai atsiskleidė tuomet, kai net ir visa širdimi norėdamas pasirašyti kontraktą su „Adidas“, M. Jordanas paklausė tėvų ir vietoje šio prekės ženklo pasirinko „Nike“ – tą, kurio negalėjo pakęsti. Tai jam ne tik suteikė galimybę turėti savo vardo sportinius batelius, bet ir atnešė didžiulius turtus – 1,2 milijardo eurų.

Ir tai – tik dalis neįtikėtinų, ne tik krepšinio gerbėjus įtrauksiančių istorijų, kurias nuo šiol kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį išgirs žiūrovai.

„Paskutinis šokis“ – savaitgaliais, 20 val. per TV6!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: