UAB „Aukštaitijos vandenys“ informuoja dėl vandens skaitiklių detalių griovyje

Birželio 11 dieną socialiniuose tinkluose buvo išplatinta informacija apie Panevėžio rajone šalia kelio Piniava – Paliūniškis esančiame griovyje surastas plastikines vandens skaitiklių detales, nedviprasmiškai nurodant, jog šiomis atliekomis tokiu būdu atsikratė  UAB „Aukštaitijos vandenys“.

Pareiškiame,  kad UAB „Aukštaitijos vandenys“ taip nesielgia, bendrovė plastikines apskaitos prietaisų detales ir kitas potencialiai pavojingas aplinkai atliekas pristato atliekų tvarkytojams – UAB „Žalvaris“. Paskutinį kartą tai buvo padaryta šių metų birželio 10 dieną, kuomet minėtai bendrovei buvo pristatyti 94 kg plastikinių skaitiklių detalių.

Nuvykę į nurodytą vietą UAB „Aukštaitijos vandenys“ darbuotojai surado ir vandens apskaitos prietaiso metalinio korpuso detalę su gamykliniu numeriu – tokio numerio bendrovės skaitiklių duomenų bazėje nėra, o  tokio tipo skaitiklių bendrovė nenaudoja ir nenaudojo. Todėl, palaikydami piliečių iniciatyvas neteršti aplinkos ir panašias pilietiškumo apraiškas, prašytume jų susilaikyti nuo nepatikrintos informacijos viešinimo ir situacijų vertinimo, neatsakingai menkinat konkrečius ūkio subjektus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: