UAB „Aukštaitijos vandenys“ informuoja: klozetas – ne šiukšliadėžė

Per pirmąjį 2020 metų ketvirtį UAB „Aukštaitijos vandenys“ likvidavo 27 avarijas bei 11 gedimų vandentiekio ir 1 avariją bei 118 gedimų nuotekų tinkluose.

Daugiausia gedimų nuotakyne – vamzdynų užsikimšimai riebalais, vandenyje netirpiu popieriumi (popieriniais rankšluosčiais, servetėlėmis ir pan. Vandenyje tirpsta TIK tualetinis popierius).   Daugiausia tokių užsikimšimų fiksuojama ir šalinama šalia medicinos įstaigų:  ligoninių, klinikų, poliklinikų, odontologijos kabinetų.

Kita užsikimšimų priežastis – į nuotekų šulinius  sumetamos statybinės atliekos, akmenys ir kitas  šlamštas.

UAB „Aukštaitijos vandenys“ prašo į klozetus neišmesti ir neišpilti:  tamponų, tvarsčių, higieninių paketų,  popierinių servetėlių, popierinių rankšluosčių, laikraščių, popierinių etikečių, audinių, naftos produktų, nuorūkų, klijų, plaukų dažų, vandenilio peroksido, adatų ir švirkštų, dažų, dažų skiediklių ir lako valiklių, pesticidų, insekticidų ir herbicidų, baseinų chemikalų, žiurkių ir kitokių nuodų, terpentino, langų valymo skysčio, plaukų, kačių kraiko, valymo kempinėlių ir kitų dalykų, ne tik užkemšančių nuotekų vamzdynus, bet ir trikdančių nuotekų valymo procesą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: