Ugniagesiai gelbėtojai išgelbėjo skendusio žvejo gyvybę

Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams vakar ryte pavyko išgelbėti Tauragės seniūnijoje, Paberžių kaimo tvenkinyje skendusio vyro gyvybę.  Atskubėję įvykio vieton, jie išvydo įlūžusį ir vandens paviršiuje besilaikantį žmogų.

„Ugniagesiai Justas Paltanavičius ir Rimantas Dirmeikis, dar vykdami užsivilko hidrokostiumus, kad negaišdami nė akimirkos galėtų tuoj pat gelbėti įlūžusį vyrą. Džiaugiamės visi, kad pavyko jį ištraukti iš vandens, – pasakojo pamainos vadas Raimundas Dautartas.

Išgelbėtą ir į krantą rogėmis pargabentą vyrą, ugniagesiai įsuko į specialią šildančią antklodę. Sulaukus medikų, jis perduotas jų globon.

Pasak R. Dautarto, poledinės žūklės mėgėjui, įlūžus į tvenkinį, išsilaikyti padėjo smaigai. Vyras, įsikibęs jais į eketės kraštą, laikėsi tol, kol atskubėjo ugniagesiai.

Pasak jų, šiuo metu ledas ant vandens telkinių vis dar yra plonas ir pavojingas. „Štai ant šio tvenkinio ledo storis tesiekė vos 3-4 cm. Beje, gelbėjimo rogėmis artėjant prie įlūžusio žvejo, ledas po jomis traškėjo ir skilinėjo.

Ugniagesiai nepamiršo pasirūpinti ir kitų žvejų saugumu. Beje, būtent jie, išgirdę nelaimės šauksmą, iškvietė pagalbą. Gelbėtojai paragino juos susirinkti žvejybos inventorių ir traukti namo, užuot rizikavus gyvybe dėl abejotino laimikio.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet ugniagesiai gelbėtojai atliko 14 darbų ant ledo ir išgelbėjo vieną gyventoją bei ištraukė 3 skenduolius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: