Unikali parama beglobiams gyvūnams

„Inovacijų biuras“ kartu su „GGI – gyvūnų gerovės iniciatyva“ bei „Nvidia“ skelbia iniciatyvą paremti beglobius gyvūnus mažosiose prieglaudose Lietuvoje.

Šios paramos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į mažesnes gyvūnų prieglaudas, kurios dažnai lieka nepastebimos ir nesulaukia tinkamos paramos, atkreipti dėmesį į ten sunkiai dirbančius asmenis bei didinti visuomenės sąmoningumą apie atsakomybę, kuri ateina su gyvūnų auginimu bei žinoma – suteikti paramą mažosios prieglaudoms.

Prieglaudose gyvūnai atsiduria dėl skirtingų priežasčių, tačiau visos jos yra žiaurios. Vieni muša ir skriaudžia gyvūnus, elgiasi visiškai netinkamai. Kiti gyvūnai būna tiesiog atvežami užmigdyti, nors pats gyvūnas yra sveikas, juo „šeimininkai“ tiesiog pavargo rūpintis, gyvūnas atsibodo arba tapo nebereikalingas. Su tokiais žiauriais likimais gyvūnai buvo ir vis dar yra atvežami ir numetami prieglaudose, kur darbuotojos stengiasi jais pasirūpinti ir tuomet ieškoti jaukių, šiltų bei svarbiausia – saugių naujų namų.

Gyvūnų prieglaudos vykdo svarbią funkciją visuomenėje. Nuskriaustus, likimo valiai paliktus gyvūnėlius, mylinčios ir globojančios darbuotojos rūpinasi jais ir stengiasi, jog jie išsigydytų savo praeitį ir stengiasi jiems rasti naujus namus. Jei negalima pakeisti augintinių praeities –  galima pabandyti pakeisti jų ateitį.

Šios iniciatyvos išskirtinumas yra tai, kad bus organizuojamas aukcionas, kurio metu bus renkama parama parduodant paveikslus, kuriuos kartu su žmonėmis kurs dirbtinio intelekto programa, priklausanti „Nvidia“ korporacijai, kuri sutiko mielai prisidėti prie šios iniciatyvos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: