Pixabay nuotr.

Utenoje didėja geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), įvertinusi UAB „Utenos vandenys“ faktines reguliuojamos veiklos sąnaudas, suderino tretiesiems bazinės kainos galiojimo metams perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas: gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma – 1,96 Eur/m3 (be PVM).

Bendra geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina gyventojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, didėja dėl bendrovės įgyto ilgalaikio turto, investicijų, dėl šalyje įvesto visuotinio karantino, kurio metu apribojus įmonių darbus, žymiai sumažėjo į centralizuotus nuotekų tinklus paduodamų nuotekų apimtys, dėl vartotojo AB „Rokiškio pienas“ įdiegtų vandenį taupančių technologijų.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Utenos rajono savivaldybės tarybai – tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 1,3 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Dabar galiojančios UAB „Utenos vandenys“ kainos už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą galioja nuo 2021 m. sausio 1 d.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: