Maxima nuotr.

Utenos „Maxima“ atsinaujino: dar daugiau šviežio maisto bei vaisių ir daržovių

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ Aušros g. 78, Utenoje vasario 29 d. atidarė atnaujintą modernią XX formato parduotuvę. Užsukę apsipirkti, uteniškiai ne tik ras dar daugiau šviežio maisto, vaisių bei daržovių, bet ir galės pasinaudoti atidarymo savaitę galiojančiais pasiūlymais.

Atšviežintoje parduotuvėje pirkėjai galės rasti gausų šviežios lietuviškos mėsos ir sūrių asortimentą, praplėstas ir kruopščiai atrinktas sezoninių vaisių ir daržovių pasirinkimas – pirmieji lietuviški agurkai ir pomidorai kaip iš močiutės daržo.

„Daugiau nei 19 metų miesto centre veikiančioje parduotuvėje pirkėjų apsipirkimas bus dar patogesnis. Pirmąją savaitę uteniškių lauks atidarymo pasiūlymai, o visą kovo mėnesį kviečiame sekti naujienas ir ramiai planuotis pirkinius velykiniam stalui. Užtikrinsime nuolatinius mažos kainos pasiūlymus kone visoms prekių grupėms – nuo maisto produktų iki velykinių dekoracijų ar kiaušinių dažų“, – pasakoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė.

Parduotuvėje pirkėjų lauks didesnė kulinarijos, šviežio ir šaldyto maisto įvairovė, o kiekvieną smaližių vilios iš kepyklos sklindantis kepinių kvapas. Visi kulinarijos ir konditerijos gaminiai atnaujintoje „Maximoje“ siūlomi supakuoti, tai padės išvengti eilių ir palengvins pirkėjų apsisprendimą – pirkėjai iš karto galės įvertinti pasirinkto gaminio svorį ir kainą.

Bent trumpam nusikelti ir savo virtuvėje pajusti egzotiškas šalis, tokias kaip Meksika, Indija ar kur tik siekia fantazija padės dar gausesnė „Pasaulio skonių“ linija – tai įvairūs padažai, prieskoniai, makaronai ar kiti etninių virtuvių produktai. Klientai atnaujintos parduotuvės asortimente galės rasti ir dar daugiau sveikuoliškų alternatyvų – be cukraus, gliuteno ir t.t. Taip pat parduotuvėje praplėstas ir išsinešti paruošto maisto pasirinkimas skubantiems bei laiką taupantiems pirkėjams.

Pirkėjai už prekes atsiskaityti galės 6 paprastose ir 8 savitarnos kasose. Iškilusius klausimus padės spręsti 55 juos gerai pažįstantys ilgamečiai darbuotojai: 11 iš jų įmonėje dirba ilgiau nei penkis metus, o net 31 – ilgiau nei dešimt metų. Ir vėl duris atvėrusi parduotuvė pirkėjų lauks kasdien nuo 8 val. iki 22 val.

Vėl duris atvėrusios parduotuvės prekybinis plotas yra  2675 kv. m, o bendrasis plotas siekia 4640 kv. m.

Pirmieji Utenos „Maximos“ lankytojai atidarymo leidinyje nurodytas prekes galės įsigyti net iki 50 proc. pigiau. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame, atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei internete: www.maxima.lt/leidiniai/atidarymas-x865. Be to, apsipirkę su AČIŪ kortele už 30 Eur ar daugiau, pirkėjai galės įsigyti gazuotą gėrimą „Pepsi“ (1,5 l) beveik „už ačiū“ – tik už 1 ct.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: