UAB „Aukštaitijos vandenys“ generalinis direktorius Saulius Venckus

Už ilgametį darbą vandentvarkos įmonėje – atminimo ženkliukai

Nuo 1984 metų su vienerių metų pertrauka uždarojoje akcinėje bendrovėje „Aukštaitijos vandenys” dirbančiam Sauliui Venckui gegužės 5-oji faktiškai yra dviguba šventė. Jis generalinio direktoriaus poste akcininkų buvo perrinktas antrajai ketverių metų kadencijai, o be to šiandien minima Vandentvarkos darbuotojų diena.

Bendrovės atstovas ryšiams su visuomene Svajūnas Mikeška paklaustas apie šventę sakė, kad jokios šventės karantino metu būti negali.

UAB „Aukštaitijos vandenys“ generalinis direktorius Saulius Venckus

S.Venckus patikino, kad apie šventę ar kažkokį pokylį negali būti nė kalbos. Anot jo, paprasčiausiai, kaip ir ankstesniais metais, bus pagerbti ir pasveikinti aštuoni bendrovės veteranai joje išdirbę po 40 metų. Jiems bus įteikti Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos atminimo ženkliukai. S.Venckaus žodžiais, ir jie nebus vaišinami net vandeniu.

„Toliau tieksime vandenį ir valysime nuotekas. Toliau vykdysime plėtrą Panevėžio mieste ir Uliūnuose, baigsime nuotėkų valyklų Ramygaloje ir Uliūnuose rekonstrukciją. Dėl tolesnių darbų bus matyti, nes viskas priklausys nuo finansavimo. Galiu pasidžiaugti, o tai yra bene svarbiausia, kad „Aukštaitijos vandenų” aptarnaujamoje zonoje (Panevėžyje, Naujamiestyje, Uliūnuose, Ramygaloje) 98 procentai vartotojų yra prisijungę prie nuotekų tinklų ir tai tenkina Europos Sąjungos komisijos reikalavimus”,- teigė S.Venckus, paklaustas ką ketina nuveikti per antrąją savo vadovavimo įmonei kadenciją.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: