Vilija Blinkevičiūtė . ELTA / Julius Kalinskas

V. Blinkevičiūtė apsisprendė dėl dalyvavimo Seimo rinkimuose: praneš birželio 15 d.

Mandatą Europos Parlamento (EP) rinkimuose iškovojusi socialdemokratų lyderė Vilija Blinkevičiūtė sako, kad jau yra priėmusi sprendimą dėl dalyvavimo rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

„Taip, aš jau esu padariusi sprendimus, kuriuos paskelbsiu birželio 15 d.“ – žurnalistams pirmadienį spaudos konferencijoje teigė V. Blinkevičiūtė.

Politikė nepanoro atsakyti į žurnalistų klausimą, kas vietoje jos galėtų vesti partijos sąrašą parlamento rinkimuose, jei visgi ji nuspręstų išvykti į Briuselį.

„Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad tas, kas ves sąrašą, bus vienas iš mūsų partijos lyderių. Ne vienas galėtų būti, bet konkrečiai pavardžių neįvardinsiu. Bet tikrai ne vienas galėtų būti“, – pažymėjo politikė.

Sekmadienį pasibaigusiuose Europos Parlamento rinkimuose daugiausiai mandatų iškovojo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.
Konservatoriams pavyko išlaikyti 3 savo atstovus Europos Parlamente. Antroje vietoje liko Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP).

Kairioji politinė jėga iškovojo 2 mandatus. Po vieną mandatą atiteko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS), Laisvės partijai, Demokratų sąjungai „Vardan Lietuvos“, Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjungai (LLRA-KŠS), Tautos ir teisingumo sąjungai (centristai, tautininkai) bei Liberalų sąjūdžiui.

Viktorija Smirnovaitė (ELTA)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: