Vilija Blinkevičiūtė. ELTA / Dainius Labutis

V. Blinkevičiūtė svarsto vesti socialdemokratų sąrašą artėjančiuose Seimo rinkimuose

Ne tik visuomenės, bet ir prezidento Gitano Nausėdos palaikymo viešai sulaukianti socialdemokratų lyderė Vilija Blinkevičiūtė sako rimtai svarstanti, ar vesti partijos kandidatų į Seimą sąrašą parlamento rinkimuose.

„Neslėpsiu, aš labai rimtai svarstau apie savo galimybę vesti sąrašą į Seimo rinkimus, bet dar galutinių sprendimų nesu priėmusi“, – trečiadienį TV3 žinioms sakė europarlamentarė.

V. Blinkevičiūtė pažymėjo, kad svarstant vesti sąrašą ar ne, daugiau yra teigiamų argumentų nei neigiamų. Visgi, pasak jos, šį sprendimą dar reikia gerai aptarti ir išdiskutuoti su kolegomis.

Socialdemokratai galutinį kandidatų į Seimą sąrašą tvirtins birželio 15 dieną. Partijos lyderė V. Blinkevičiūtė kandidatuoja birželio 9 d. vyksiančiuose Europos Parlamento rinkimuose – partijos sąraše ji įrašyta pirmuoju numeriu.

ELTA primena, kad dar prieš antrąjį prezidento rinkimų turą šalies vadovas Gitanas Nausėda interviu Eltai teigė – jei socialdemokratai rudenį laimėtų rinkimus, jis premjerės pareigose matytų V. Blinkevičiūtę. Šalies vadovas neatmetė galimybės pabandyti įkalbėti LSDP pirmininkę užimti Vyriausybės vadovės postą.

ELTA (ELTA)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: