KKLietkabelis.lt nuotr.

V.Lipkevičius: reikia greičiau pamiršti, kas buvo ir viską pradėti nuo naujo balto lapo

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ kapitonas Vytenis Lipkevičius vasarą turėjo viliojančių pasiūlymų palikti Aukštaitijos sostinės klubą ir keltis rungtyniauti kitur, bet nusprendė likti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) vicečempionų klube dar mažiausiai dvejiems metams.

Nuo 2018 metų „7bet-Lietkabelio“ nariu esantis puolėjas interviu „kklietkabelis.lt“ svetainei pabrėžė, kad reikia pamiršti, kas buvo nuveikta praėjusiame sezone ir viską kurti iš naujo. Taip pat V.Lipkevičius neslėpė, kad viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jis liko Panevėžyje, buvo vyr. trenerio Nenado Čanako figūra.

„7bet-Lietkabelio“ praėjusio sezono abonementų savininkai jau gali įsigyti naujojo sezono narystes. Tuo tarpu vieša prekyba startuos rugsėjo 5-ąją. Visa informacija – oficialioje klubo svetainėje.

– Kodėl dar mažiausiai dvejiems metams liekate „7bet-Lietkabelio“ klube?

– Geras klausimas. Sezonas buvo labai pozityvus, treneris liko. Čanakas ir klubas labai norėjo, kad likčiau. Pasiūlymas nebuvo tikrai geriausias finansiškai, bet viską sudėliojus, Panevėžyje jaučiuosi kaip savas. Tikrai nėra lengva išsikovoti tokį pripažinimą. Viską sudėjęs nusprendžiau likti toliau. Pažiūrėsime, ką tie dveji metai parodys dar.

– Ar jau susigulėjo mintys apie tai, ką nuveikėte praėjusiame sezone?

– Aš asmeniškai manau, kad kuo greičiau pamiršime, kas buvo, tuo lengviau bus kloti pamatus šiam sezonui. Tai buvo istorinis sezonas, bet tai yra praeitis. Kažkiek pasidžiaugėme, pabuvome ant tų laurą, bet dabar naujas sezonas ir prie starto linijos visi stovėsime kartu. Pavasarį pamatysime, kas kur finišuos. Palinkėčiau greičiau pamiršti, kas buvo ir viską pradėti nuo naujo balto lapo.

– Kiek pačiam džiugu, kad liko N.Čanakas?

– Čia ne tik aš, bet ir visas klubas bei miestas džiaugiasi, jog treneris liko. Kai strategas liko, jaučiausi, kad negaliu nelikti – tarti išduočiau jį išvykęs. Čanakas buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl nusprendžiau nesiblaškyti. Žinau, kokios treniruotės bus, koks žaidimas. Manau, kad ir treneris liko patenkintas, jog likau. Dar pasidžiaugsime bent jau vieneriais metais kartu.

– Kaip atrodo dabartinis „7bet-Lietkabelis“?

– Per pirmąsias kelias savaites pamatysime, kokie tie žaidėjai yra iš tiesų. Manau, kad trenerių štabas rinko ambicingus krepšininkus, kurie nori dar kažką parodyti. Kaip parodė pastarieji keli metai, svarbiausia yra noras ir žaidėjų alkis. Noras ir energija yra pagrindinis variklis, o kitką sudėlios trenerių štabas.

– Žaidėjai yra iš penkių skirtingų šalių. Kiek tai apsunkina visų suvienijimą?

– Nemanau, kad tai kažką pasunkina ar kažkam trukdo. Rinkdami komandą žiūrėjo į žaidėjų charakterius. Manau, kad surinkti tokie žaidėjai, kurie yra komandiniai bei pozityvūs. Mūsų dabar darbas yra bandyti susilipdyti. Viskas bus gerai.

– Ar sutinkate, kad artėjančiame sezone „Betsafe-LKL“ pirmenybės bus pajėgesnės nei praėjusiame?

– Manau, kad lygis tikrai pakilo, nes atsirado „Wolves“, kurie pasirašė Lietuvos rinktinės lygio žaidėjus, taip pat turi didelį biudžetą. „Neptūnas“ atrodo pasistiebęs, Utenos klubas tikrai padarys žingsnį į priekį. Manau, kad lyga bus labai įdomi žiūrovams.

 

KKLietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: