V. Satkevičius išrinktas LKD bendrijos pirmininku

Šeštadienį TS-LKD partijos Panevėžio skyriaus Lietuvos krikščionių demokratų bendrija naujuoju pirmininku išrinko Vitalijų Satkevičių. Iki šiol šias pareigas ėjo Petras Luomanas, kuris yra ir visos Lietuvos LKD bendrijos vicepirmininkas.

„Mes jungtinės TS-LKD partijos skyriuje, kaip ir visoje Lietuvoje, turime savotišką autonomiją partijos viduje: turime savo struktūrą ir vadovybę. Ataskaitiniame susirinkime aptarėme rinkimų rezultatus, būsimos miesto tarybos koalicijos klausimus, partijos pirmininko rinkimų eigą ir bendrijos rinkimines programos nuostatas“, – sakė V. Satkevičius.

Ataskaitiniame susirinkime V. Satkevičiaus pavaduotojais išrinkti Petras Luomanas, Birutė Binkienė ir Jonas Povilionis. LKD bendrija aptarė savo programines nuostatas, kuriose išryškino socialinio jautrumo, jaunimo doros auklėjimo politikos ir kitus klausimus.

„Susirinkime nutarta kreiptis į partijos TS-LKD Panevėžio skyrių reikalaujant, kad derybose dėl Panevėžio miesto valdančiosios daugumos, savivaldybės administracijos direktoriaus postas atitektų TS-LKD partijai, kaip instrumentas rinkiminei programai įvykdyti“, – sakė V. Satkevičius.

Pasak V. Satkevičiaus Lietuvos krikščionių demokratų bendrija sudaro apie 20 proc. TS-LKD Panevėžio skyrius narių. Jų bendrijos susirinkimai vyksta reguliariai, kartą į mėnesį. Šiais metais Lietuvos krikščionių demokratų partijai sukanka 111 metų nuo įkūrimo.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: