Vagia iš visur ir viską

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato operatyvaus valdymo skyriaus įvykių ir nusikaltimų suvestinė mirga nuo vagysčių atvejų. Vagiama iš visur ir viską. 

UAB vedėja, gimusi 1961 m., gyv. Panevėžyje, pranešė, kad spalio 31 d. 5.20 val. atvykusi į maisto prekių parduotuvę, esančią Panevėžyje, rado išardytą, išlaužtą vitrininio stiklo kartoninę užtvarą. Pavogti įvairių pavadinimų cigarečių pakeliai, alkoholiniai gėrimai, iš kasų pavogta apie 420 eurų. Pavogtų daiktų kiekis ir nuostolis tikslinamas.

Vyras, gimęs 1968 m., gyv. Panevėžyje, pranešė, kad spalio 31 d. 12.00 val. atvykęs į garažą, esantį Panevėžyje, ant durų pamatė laužimo žymes. Iš garažo pavogtas kompresorius, acetileno balionas, dujų balionas, suvirinimo aparatas-kempas, suvirinimo aparatas elektrodais, mažų dujų balionas, keturtaktis „Honda“ variklis, stacionarios gręžimo staklės „Enhel“, šlifuoklis „Skill“ ir kampinis šlifuoklis „Protull“. Nuostolis – 7820 eurų.

Moteris, gimusi 1969 m., gyv. Panevėžyje, pranešė, kad spalio 31 d. 14.00 val. nuėjusi į namo rūsyje esantį sandėliuką rado nuplėštą metalinį durų laikiklį, o viduje pasigedo 6-ių meškerių ir automobilio „Mazda“ variklio dirželio. Nuostolis–60 eurų.

Moteris, gimusi 1962 m., gyv. Panevėžyje, pranešė, kad spalio 31 d. 13.00 val. nuėjusi į namo rūsyje esantį sandėliuką rado nupjautą pakabinamos durų spynos laikiklį, o viduje pasigedo akumuliatorinio suktuko „Makita“ ir elektrinio perfuratoriaus (pav. nežino). Nuostolis–128 eurai.

Moteris, gimusi 1956 m., gyv. Panevėžyje, pranešė, kad spalio 31 d. 15.00 val. nuėjusi į namo rūsyje esantį sandėliuką rado įkirptą pakabinamos spynos ąselę, o viduje pasigedo moteriško bėginio baltos-mėlynos spalvos dviračio „Bauer“ ir vyriško bėginio rudai geltonos spalvos dviračio (pav. nežino). Nuostolis–130 eurų.

Moteris, gimusi 1960 m., gyv. Panevėžyje, pranešė, kad spalio 31 d. 19.45 val. einant gatvėje, Panevėžyje, nepažįstamas jaunuolis iš rankų ištraukė rankinuką ir pasišalino. Rankinuke buvo: piniginė, asmens tapatybės kortelė, banko SEB mokėjimo kortelė, mobiliojo ryšio telefonas „Nokia“, įvairios nuolaidų kortelės, buto raktai. Nuostolis – 108,99 eurai.

Moteris, gimusi 1972 m., gyv. Panevėžio r., pranešė, kad spalio 31 d. 19.30 val. grįžusi į namus rado išlaužtas, iš kiemo pusės, namo plastikines duris. Iš vidaus pavogti įvairūs juvelyriniai dirbiniai. Tikslus pavogtų dirbinių kiekis ir nuostolis tikslinamas.

Moteris, gimusi 1941 m., gyv. Pasvalio r., pranešė, kad spalio 31 d. 6.00 val. pastebėjo, kad nupjautas jos sandėlio durų sklendės galas, tačiau iš sandėlio niekas nepavogta. Pastebėta, kad nupjautas to paties pastato antro aukšto durų metalinės sklendės galas, patekta šio pastato antrą aukštą, išlaužus antro aukšto grindis patekta į kitame pastato gale, pirmame aukšte esantį garažą, iš kurio pavogti: 2 galai po 5 metrus varinio kabelio apie 15 kg svorio bei sugadintas suvirinimo aparato KEMP kabelis. Nuostolis – 108 eurai.

Vyras, gimęs 1968 m., gyv. Panevėžyje, pranešė, kad spalio 30 d. 19.30 val. atvykęs į jam priklausančią sodybą, esančią Rokiškio r., pastebėjo, jog nuo ežero kranto pavogta savadarbė valtis. Taip pat priėjęs prie pirties pastebėjo, jog sugadinta durų pakabinama spyna. Iš pirties prieangio pavogti įvairūs žvejybos reikmenys, plastikinė statinaitė. Viso padaryta turtinė 850 eurų žala.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: