Vakar vėjas plėšė stogus, vartė medžius ir pražudė du žmones

Praėjusią parą šalies ugniagesiai gelbėtojai 49 kartus vyko šalinti vėtros nulaužtų medžių ir šakų nuo važiuojamosios kelio dalies, automobilių, pastatų, elektros laidų ir kt. Daugiausia tokių gelbėjimo darbų jiems teko atlikti Vilniaus apskrityje – 9, Šiaulių – 8, Kauno – 7, Klaipėdos ir Panevėžio – po 5, Tauragės ir Utenos – po 4, Alytaus – 3, Marijampolės ir Telšių apskrityje – po 2 kartus.

Skaudžiausia nelaimė įvyko Vilkaviškio rajone, kelyje Marijampolė – Kybartai. 12.50 val. ant važiuojančio automobilio užvirto medis. Automobilis „Ford Galaxy“ nuvažiavo nuo kelio, o jo viduje buvo prispausti 3 žmonės. Ugniagesiai nukirpo automobilio stogą ir išlaisvino juos, tačiau vairuotojui ir vienam keleiviui greitosios pagalbos medikai konstatavo mirtį. Dar vienas sužeistas keleivis buvo išvežtas į ligoninę. Ugniagesiai supjaustė ir patraukė nuo kelio nuvirtusį medį.

9 val. ryto pranešta, kad Telšiuose, Sedos gatvėje, nuo vėjo nulūžo ir pavojingai kabo šviesoforas. Ugniagesiai šviesoforą patraukė nuo važiuojamosios kelio dalies ir budėjo, kol atvyko savivaldybės darbuotojai.

9.33 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Sukilėlių gatvėje, ant tako vėjas užvertė statybinį namelį ir žmonės negali išeiti. Statybinis namelis kieme ant takelio buvo užvirtęs nuo šalia esančios statybvietės. Ugniagesiai namelį nunešė į statybų aikštelę.

16.10 val. Vilniaus ugniagesiai skubėjo į V. Žalakevičiaus gatvę. Jiems buvo pranešta, kad nuo pastato stogo nuplyšo ir pavojingai kabo stogo skarda. Ugniagesiai užlipo ant daugiabučio stogo ir pritvirtino ventiliacijos šachtos skardą.

16.25 val. pranešta, kad Vilniuje, Ožkinių gatvėje, vėjas nuplėšė autobusų stotelės paviljono stogelį, kuris pavojingai kabo ir kelia pavojų eismo saugumui ir praeiviams. Ugniagesiai nuėmė atplyšusį lakštą.

17.23 val. buvo pranešta, kad Vilniuje, Pelesos gatvėje, ant trijų aukšų daugiabučio pavojingai tabaluoja skarda ir gali sužeisti žmones. Ugniagesiai nuo ventiliacijos šachtos nuėmė pavojingai kabančią skardą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: